Turniej w Wałbrzychu - dzień 2/ 2006-09-14 20:39:00 /
W drugim dniu wałbrzyskiego turnieju dwóch kolejnych porażek doznali koszykarze Spójni Stargard Szczeciński i oni zajęli ostatnie miejsce w zawodach. Najpierw musieli uznać wyższość Grona Zielona Góra i przegrali 77:84, a następnie Basketu Kwidzyn , któremu ulegli 88:93. W ostatnim spotkaniu tego dnia Górnik Wałbrzych pokonał Grono 66:56.

W barwach Górnika ponownie zabrakło Rafała Glapińskiego (uraz ręki) oraz Błażeja Nowickiego (kontuzja nosa) - jednak obaj zawodnicy powinni być gotowi do gry od początku sezonu.

Pierwsza piątka Górnika: Stokłosa, Kowalski, Czerwonka, Nowak, Dymarski.

Górnik Wałbrzych - Grono Zielona Góra 66:56 (20:12, 19:15, 12:20, 15:9)
Górnik: Nowak 15, Czerwonka 14, Gołąb 9 (2x3), Stokłosa 8, Józefowicz 5 (1x3), Dymarski 5, Kowalski 4, Doliński 3, Salamonik 3.

IP: 81.168.203.53
duchu górnik wygrał turniej czy kto w koncu?? ; od ducha: trza bylo isc na mecz :P wg wszelkich informacji znakow wygral Basket.
Dawidek
2006.09.15 13:46:00
Jesli taki wynik padl to turniej wygral zespol z Basketu +21 poznei byl zespol z Zielonej Góry -5 a 3 miejsce zajal Gornik-16, gdyz robi sie tabel trzech druzyn i my w niej jestesmy najslabsi :( ; od ducha: tez tak mi sie wydaje.
mpg
2006.09.15 13:33:00
IP: 83.27.240.248
tez mi sie tak wyaje, ale spiker twierdzil ze Gornik nie mogl pozwolic sobie na porazke wiecej niz 7 oczkami??!!
2006.09.15 13:22:00
tez tak spiker oglosil ze turniej wygrał Kwidzyn ; od ducha: i o ile dobrze wyliczylem, to wygrali go jednym malym punktem...
mpg
2006.09.15 12:53:00
IP: 83.27.211.12
gornik wtopa z kwidzynem 66:92 ; od ducha: hmmm to jesli dobrze licze, to chyba Basket wygral jednak ten turniej??
/////
2006.09.15 11:32:00
IP: 83.8.19.229
no duchu jednak mimo znudzenia dobrze zapamietalem;) tylko jeszcze jedna sugestia najpierw spojnia przegrala z zastalem a pozniej z basketem ale to tylko drobny szczegol:p pozdrawiam ; od ducha: ja najwidoczniej za duzo basketu ostatnio, bo pisze bzdury ;) dzieki za czujnosc! juz poprawione.
Dawidek
2006.09.15 10:06:00
Do krzyss3: Mecz stal pod haslem obrona, z jednej i drugiej strony byla twarda nieustepliwa obrona, W pierwszej kwarcie byo rono to 5 minuty pozniej 2 trojki w tym jedna z faulem Golebia i odskakujemy. W srugiej kwarcie bardzo duzo rzutow wolnym i fauli i ogolnie rowna gra, dobra gra Nowaka w tym meczu poza pudlem sam na sam z koszem.... Trzcia kwarta to przestoj naszych i w Zastalu zaczyna szalec mlody Kalinowski z Morkowskim...w czwartej gra punkt za punkt od momentu rzuty za 3 pkt Jozka z prawie 7 metrow i wtedy oskakujemy i nie pozwawlalmy sie dogonic...zreszta niski wynik mowi za siebie..u nas troche szwankowaly rzuty osobiste
/////
2006.09.15 09:48:00
IP: 83.8.45.61
bylem wczoraj na popoludniowych meczach.basket-spojnia...duchu sprawdz czy na pewno byl wlasnie taki wynik bo mi sie kojarzy troche inny ale moze dlatego ze ten mecz byl tak nudny i usypiajacy;)a co do gornika no to liczy sie zwyciestwo ale gra nie wygladala najlepiej.minusy to na pewno deska i osobiste i generalnie brak pomyslu na robzbicie strefy zastalu,plusy-czerwonka za dynamit w nogach,nowak kilka dobrych przechwytow,jozek walecznosc,golab za dobre wrazenie:) a reszta mam nadzieje ze to wynik zmeczenia srodowym meczem.Aha gornik ma nowe stroje!!dresy!!nawet coach w polowce gornika chodzi:p wyglada na to ze bedzie dobrze! ; od ducha: przepraszam! masz racje - juz jest ok wynik :)
krzyss3
2006.09.14 23:33:00
IP: 81.190.216.241
wszystkto wyglada bardzo optymistycznie, czy osoby ktoer byly na meczu moga cos wiecej napisac o grze naszych z gronem? z gory dzieki pozdrowka
IP: 83.14.224.114
Duchu, jak jutro bilety na mecz z Kwidzyniem? ; od ducha: niestety normalnie - czyli 10zl...