Górnik-Politechn.: środa (08.11.), g.18:00/ 2006-11-06 22:33:00 /
Po kapitalnym wyjazdowym meczu z Sokołem Łańcut koszykarzy Górnika Wałbrzych czeka w Wałbrzychu pojedynek z Politechniką Poznań (15 miejsce w tabeli - 1 wygrana i 6 porażek). Poznaniacy w ostatniej kolejce przegrali u siebie ze Spójnią Stargard Szczeciński 75:80 (21:20, 19:20, 14:17, 21:23).

Politechnika: Nowicki 18, Surówka 17, Baganc 13 (1x3), Smorawiński 9 (1x3), Buczyniak 7 (1x3), Wojdyła 7 (1), Semmler 4, Bartos 0, Mowlik 0, Grabiński 0.

W poprzednim sezonie w Wałbrzychu (15.kolejka - 10.12.2005r.) Górnik wygrał 76:68 (15:12, 22:20, 21:14, 18:20).
Górnik: Sterenga 20, Stokłosa 18 (2x3), Glapiński 9, Kałowski 8 (1x3), Kowalski 5 (1x3), Doliński 5 (15 zbiórek i 5 bloków!), Salamonik 4, Dymarski 4, Neumayer 3 (1x3), Siczek 0.
Pyra: Flieger 25 (1x3), Dąbrowski 19 (3x3), Grabiński 11 (3x3), Tomaszewski 8, Nowicki 5, Smorawiński 0, Gołdziński 0, Semmler 0, Szymański 0.

W poprzednim sezonie w Poznaniu (30.kolejka - 11.03.2006r.) wygrali gospodarze 106:86 (28:23, 26:26, 22:22, 30:15).
Górnik: Kałowski 26 (4x3), Sterenga 18, Kowalski 9 (1x3), Doliński 7, Dymarski 7, Glapiński 6 (2x3), Nowicki 5(1x3), Neumayer 4, Salamonik 2, Tomasz Siczek 2.
Pyra: Surówka 27 (1x3), Dąbrowski 19 (3x3), Nowicki 19, Semmler 13, Baganc 11, Grabiński 8 (1x3), Smorawiński 7, Gacek 2, Naganowski 0, Maćkowiak 0, Filipiak 0, Gierwazik 0.

Klub Kibica "Biało-Niebiescy" liczy, że w hali wałbrzyskiego OSiRu zapanuje świetna atmosfera, która pomoże naszym zawodnikom w wygraniu tego spotkania. Wszystkich serdecznie zachęcamy do gorącego dopingu - pomóżmy naszym Górnikom odnieść to ważne zwycięstwo!

Wynik z tego spotkania podawany będzie przynajmniej co kwartę na naszym serwisie pod adresem: www.gornik.walbrzych.pl/live.html - Serdecznie zapraszamy!

Osoby mogące nam pomóc w dofinansowaniu zakupu nowego bębna proszone są o kontakt pod adres e-mail: marcind@hm.pl lub też bezpośrednio z KK podczas meczu z Politechniką.