Porażka kadetów Górnika/ 2007-10-08 09:18:07 /
W meczu kadetów otwierającym sezon 2007/2008, Górnicy przegrali z drużyną Zastalu Zielona Góra 59-102. Już w ok 3 minucie meczu kontuzję złapał jeden z najlepszych graczy w naszej drużynie - Damian Pisarski. Podczas dwóch pierwszych kwart wynik był cały czas blisko remisu. Niestety nasi zawodnicy bardzo szybko łapali faule i w trzeciej kwarcie ekipa Zastalu szybko wyszła na około dwudziestopunktowe prowadzenie. W czwartej kwarcie za 5 fauli zeszła cała pierwsza piątka, czego konsekwencją było powiększenie przewagi przez Zieloną Górę.

Górnik: Młynarski Oskar 22 (2x3), Drywa Tomasz 17 (2x3), Murzacz Hubert 6, Lewandowski Jakub 5 (1x3), Działoszyński Jakub 4, Pisarski Damian 2, Maryniak Paweł 2, Dudka Mateusz 1, Sulikowski Aleksander 0, Wróbel Mariusz 0, Barański Sebastian 0, Damian Kołkowski 0, Płoski Piotr 0.

W następnej kolejce kadeci mają przerwę, a za dwa tygodnie grają kolejny mecz u siebie - tym razem z ekipą Turowa Zgorzelec.

Kadeci dziękują wszystkim, którzy przyszli obejrzeć mecz i wspierali młodych Górników!!!