Zwycięstwo i 7 miejsce w CEBL/ 2008-01-16 22:17:19 /
Koszykarze Górnika Wałbrzych dzięki zwycięstwu 81:67 (10:33, 26:15, 19:9, 26:10) nad czeską drużyną A Plus OHL ZS Brno zapewnili sobie ostatecznie 7 (przedostatnie) miejsce w rozgrywkach Centralnej Ligi Europejskiej. Tydzień temu  Górnicy przegrali na wyjeździe 90:102 i tym samym u siebie odrobili straty.
W dzisiejszym spotkaniu z bardzo dobrej strony pokazał się nasz junior Damian Pieloch, który na parkiecie spędził ponad 13 minut. W tym czasie zdobył 4 punkty, zebrał 3 piłki i miał jeden przechwyt.
Górnik: Montgomery 24 (11zb., 3przechw.), Wichniarz 17 (3x3, 6as.), Zabłocki 15 (3x3), Glapiński 11 (5as.), Oduok 6, Ercegovic 4 (10zb.), Pieloch 4, Saran 0, Archie 0.
Brno: Norwa 16, Novotny 11, Benda 8 (2x3), Vrubl 8, Prachar 7 (1), Machać 5, Wiedner 4, Auda 3, Sismilich 3 (1x3), Kysela 2, Soucek 0.

Mistrzem CEBL została drużyna Atlastu Stali Ostrów Wielkopolski, która przegrała rewanżowy mecz na wyjeździe z Geofin Novy Jicin 76:79, ale aż 17 punktowa zaliczka z meczu u siebie zdecydiowanie wystarczyła.