Remis piłkarzy Górnika Wałbrzych/ 2008-08-24 18:31:53 / Marcin Durczak /
www.sport.walbrzych.pl - Nie do końca wyszedł piłkarzom Górnika Wałbrzych pierwszy mecz u siebie (3.kolejka) w tym sezonie. Górnicy grający w padającym cały czas deszczu zremisowali 0:0 z Prochowiczanką Prochowice. Szkoda m.in. zmarnowanego w pierwszej połowie rzutu karnego (Marcin Morawski strzelił zbyt lekko i bramkarz obronił). Groźnie strzelali także Janik i Wojtarowicz. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych to na trybunach zgromadziło się sporo kibiców biało-niebieskich, którzy dopingowali swój zespół.
Zdecydowanie lepiej zaprezentowały się drużyny ze Szczawna Zdroju oraz Świebodzic, które wygrały swoje mecze. Szczególne uznanie dla ekipy ze Szczawna, która ograła na wyjeździe faworyzowaną Ślęzę Wrocław 3:2.