AZS AWF Katowice-Górnik: środa (24.02.), g. 18:30/ 2010-02-23 18:29:51 / Marcin Durczak /

Koszykarze Górnika Wałbrzych jadą do ostatniej drużyny w tabeli (4 wygrane i 21 porażek) AZS AWF Katowice, ale na pewno nie mogą swoich najbliższych rywali lekceważyć. Porażka w tym spotkaniu mogłaby mocno skomplikować sytuację biało-niebieskich w tabeli prze rundą play-out. W pierwszej rundzie tego sezonu Górnik pokonał u siebie AZS AWF Katowice 80:67 (19:12, 22:13, 12:22, 27:20).
Górnik : Sterenga 31 (2x3, 19zb., eval 41!), Jakóbczyk 19 (3x3), Bierwagen 11 (1x3), Buczyniak 7 (1x3), Ratajczak 7 (1x3), Matczak 5 (1x3), Stochmiałek 0, Józefowicz 0, Grzywa 0.
Katowice: Milewski 25 (3x3), Piotrkowski 17, Koczwara 12 (2x3), Wójcik 9, Wosz 3 (1x3), Leszczyński 0.