Nieoczekiwana porażka w Katowicach.../ 2010-02-24 20:16:21 / Marcin Durczak /

Niestety koszykarzom Górnika Wałbrzych (osłabionym brakiem kontuzjowanego Marcina Sterengi) nie wyszedł mecz wyjazdowy z ostatnią drużyną w tabeli AZS AWF Katowice i pregrali 63:68 (11:17, 8:27, 20:8, 24:16). Po fatalnej 1 połowie meczu, a szczególnie drugiej kwarcie biało-niebiescy rozpoczęli pogoń za rywalami, ale sama końcówka należała jednak do gospodarzy. Oby strata punktu w Katowicach nie skomplikowała nam za bardzo walki w fazie play-out...
Głowy w górę i w najbliższą sobotę (godz. 16:30) musimy pomóc naszej drużynie pokonać u siebie Spójnię!
Górnik: Jakóbczyk 18, Grzywa 11 (8zb.), Józefowicz 10 (1x3), Matczak 10 (2x3), Buczyniak 9 (2x3), Wróbel 5, Stochmiałek 0, Mrozik 0, Ratajczak 0.