Wygrana z Gimbasketem/ 2011-11-06 14:51:25 / Marcin Durczak /

Pierwsza wygrana w sezonie stała się faktem. Gimbasket Wrocław przegrał u siebie z Górnikiem 54:90 (10:21, 14:19, 17:25, 13:25). Gładkie zwycięstwo biało-niebieskich miało miejsce w kuriozalnym meczu. Godzina rozpoczęcia spotkania zmieniała się parokrotnie. Następnie aż pięciu z dziewięciu graczy gospodarzy opuściło boisko z powodu przewinień. Nasi zachowali się fair, wystawiając do gry w połowie ostatniej kwarty również jedynie czterech koszykarzy, a piąty obserwował grę z linii środkowej :) W pierwszej połowie, w ofiarnej akcji mającej na celu zatrzymanie piłki w boisku, ucierpiał Sebastian Narnicki, zderzając się ze znajdującymi się zaraz za linią końcową deskami okalającymi grzejniki i tym samym rozcinając sobie skórę w okolicy żyły przy nadgarstku. Z perspektywy trybun sytuacja wyglądała groźnie. Na szczęście nadgarstek szybko opatrzono bandażem, Sebastian pojawił się w grze po przerwie. Na hali było ok. 30 kibiców, w tym kilku z Wałbrzycha (trzy osoby z Klubu Kibica).
Górnik: Murzacz 21, Maryniak 19, Wieczorek 14 (1x3), Łozowicki 11 (1x3), Stochmiałek 10, Jaskólski 6 (1x3), Narnicki 5, Filipiak 2, Grabka 2, Wrona 0, Mucha 0, Stopiński 0.