Derby Wałbrzycha w lidze kadetów!/ 2011-11-23 10:12:10 / Dominik /

JKKS Górnik Wałbrzych zaprasza wszystkich miłośników koszykówki do hali przy Placu Teatralnym , w sobotę 26 listopada.
O godz 9:30 rozegrany zostanie mecz w lidze kadetów pomiędzy JKKS Górnik Wałbrzych a Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych
Natomiast o godz 11:00 rozpocznie się turniej mini kosza w którym nasi najmłodsi adepci koszykówki (r "99 i niżej) podejmą drużyny Śląska Wrocław I oraz Śląska Wrocław III
W obu przypadkach więc możemy mówić o derbach co gwarantuje nam nie lada emocje.

Na mecze zaprasza serdecznie Rada Rodziców

Kadeci Górnika Wałbrzych liczą na rewanż z pierwszej rundy rozgrywek, gdy to ulegli rywalowi zza miedzy po wielkiej pogoni w czwartej kwarcie 70:75 (nasi przegrywali do przerwy 25:45). Zespół z Nowego Miasta to drużyna rok starsza od naszej.

Górnik: Kołaczyński 18, Krzymiński 17, Szymanowski 16 (2x3), Szmidt 8, Durski 5 (1x3), Smoleń 4, Jarosiński 2, Dargacz 0, Kowalski 0, Jeziorowski 0, Kłyż 0, Sumiński 0

Nowe Miasto: Piskorski 22, Czemarnik 19, Pilarczyk 18, Kurzepa 6, Chomicki 6, Lindner 2, Baron 2, Kuliński 0.

Obie ekipy legitymują się bilansem zwycięstw do porażek 3-3, co sprawia, że to spotkanie powinno być bardzo emocjonujące.