Krzymiński prowadzi do zwycięstwa/ 2012-10-27 15:47:09 / Dominik /

Kadeci Górnika Wałbrzych z rocznika 1997 nadal niepokonani !!! We wrocławskiej "Kosynierce" pokonali tym razem Śląska 79:50 !!! Do wygranej biało-niebieskickich poprowadził kapitan zespołu Maciej Krzymiński - autor 23 punktów. Sukces tym bardziej cieszy, bo Górnik wystąpił bez Bartłomieja Szmidta.

Górnik: Krzymiński 23, Jeziorowski 15, Durski 9, Kołaczyński 6, Dargacz 6, Sumiński 5, Szymanowski 4, Kaczuga 4, Kowalski 3, Smoleń 3, Jarosiński 1.

Śląsk Wrocław - Górnik Wałbrzych 50:79 (10:22, 9:12, 15:25, 16:20).

Podopieczni Pawła Domoradzkiego zagrali bardzo skutecznie w obronie. Nasi zaprezentowali wstawki defensywy na całym boisku, bliskie krycie rywala oraz pomoc udzielaną w obronie w momencie minięcia przez przeciwnika pierwszej linii defensywy. Efektem było stracenie jedynie 50 punktów w całym meczu !!!

Górnicy od początku rzucili się na rywala, prowadząc po kilku minutach 13:4. Do przerwy było 34:19 dla biało-niebieskich, z czego połowa punktów należała do Maćka Krzymińskiego !!! W trzeciej kwarcie nasi zanotowali serię punktową 17:0, co ustawiło mecz. Śląsk po raz pierwszy do kosza w trzeciej kwarcie trafił w czwartej minucie gry.

Nasi prowadzą w tabeli mając na koncie 6 zwycięstw i żadnej porażki. Śląsk wygrał 3 z 5 meczów.

JUŻ NIEBAWEM GÓRNICY PODEJMĄ W HALI PRZY PL. TEATRALNYM DRUGI NIEPOKONANY ZESPÓŁ W LIDZE KADETÓW - WKK WROCŁAW !!! WKK TO MISTRZ POLSKI W TEJ KATEGORII WIEKOWEJ, A BIAŁO-NIEBIESCY TO CZWARTY ZESPÓŁ W KRAJU !!!

TEN SZLAGIEROWY POJEDYNEK ROZPOCZNIE SIĘ  14 LISTOPADA (Środa) O GODZ. 16:30. MUSISZ TAM BYĆ !!!