Śląsk II Wrocław - GÓRNIK WAŁBRZYCH - Live!/ 2013-03-04 20:38:05 / Matti /

O 18:30 we Wrocławiu przy ul.Mieszczańskiej biało-niebiescy rozpoczną zaległy mecz z niepokonanym w tym sezonie Śląskiem II Wrocław. Czy Górnicy pokuszą się o niespodziankę? My zapraszamy do śledzenia tego newsa, gdzie co kwartę będziemy wrzucać aktualny wynik spotkania!

UWAGA!!! WYNIK BĘDZIE WRZUCANY W KOMENTARZACH! PROSIMY O ODŚWIEŻANIE STRONY!!!

IP: 89.70.94.253
komentarze takie jakby cały Górnik stracił w meczu większość zawodników a tylko pechowe skręcenie wyeliminowało pod koniec III kwart jednego zawodnika. trener Śląska dał pograć Marcelowi Kliniewskiemu i innym młodym. Nizioł sprzedał 4 tróki. Marcel dorzucił swoje prawie 10 po słabej pierwszej kwarcie. to był mecz dla niego na przełamanie. Sanny i Wneku tez punktowali. Skorek zagrał na trójce zamiast czwórki na próbe. Dobre przetarcie dla juniorów przed półfinałami MP U 18.
IP: 78.8.56.156
Brawo Panowie! Bardzo dobra przegrana walka:> Jest się z czego cieszyć bo nie - 30pkt. Kibice Górnika w ostatniej lidze będą musieli się teraz cieszyć takimi wynikami. Brawo!Gratulacje dla zawodników i trenera!
Matti
2013.03.04 20:02:25
IP: 89.74.183.201
Zdziesiątkowany Górnik po bardzo dobrej walce przegrywa ze Śląskiem II Wrocław 65:78. Sławomir Buczyniak po kontuzji nie powrócił już na parkiet.
Matti
2013.03.04 19:48:12
7 minut do końca i Śląsk II ponownie odskakuje. W tej chwili Górnik przegrywa 56:69! Trener Arkadiusz Chlebda wziął czas
Matti
2013.03.04 19:44:58
Po III kwartach Górnik przegrywa 56:63. Biało-niebiescy bardzo walczą o zwycięstwo! Niestety przez kontuzję tracimy Sławomira Buczyniaka
Matti
2013.03.04 19:13:25
Po II kwartach Górnik przegrywa we Wrocławiu 33:49. Najwięcej punktów do przerwy dla Górnika: Buczyniak 12 pkt, Fedoruk 7 pkt, Stochmiałek 6 pkt. W drużynie Śląska II nie do powstrzymania jest zawodnik pierwszoligowej drużyny Tomasz Prostak.
IP: 83.10.153.148

w jakim składzie śląsk gra , tzn nie chodzi mi o personalia , tylko o skłąd w porównaniu do pierwszej kolejki ??

od mattiego: tak na prawdę dowiemy się po meczu

Matti
2013.03.04 18:42:48
Górnik prowadził ze Śląskiem II już 11:2! W tej chwili prowadzenie biało-niebieskich 15:8!