Najbliższe mecze/ 2013-12-18 10:25:57 / Dominik /

Trzecioligowy Górnik na parkiet wybiegnie dopiero w styczniu. Tymczasem, tuż przed Bożym Narodzeniem, będzie okazja zobaczyć w akcji młodzików i kadetów. Oba mecze zapowiadają się bardzo ciekawie. Zapraszamy!!!

Młodzicy: Górnik - Śląsk Wrocław - niedziela, 22.12, Aqua Zdrój, ul. Ratuszowa 6, godz. 11:00

Kadeci: Górnik - Zastal II Zielona Góra - sobota, 21.12, OSiR, ul. Wysockiego 11a, godz. 11:00

MŁODZICY:

Górnik vs Śląsk

Mecz sąsiadów w tabeli. Górnik jest 3. (8-3), Śląsk 2. (9-1). We Wrocławiu wygrał Śląsk 62:54, ale biało-niebiescy zagrali wtedy bez swojego drugiego strzelca, Bartosza Kosiora. Najlepszym strzelcem młodzików z Wałbrzycha jest wysoki Aleksander Balcerowski - śr. 17.9 pkt. Zespół Arkadiusza Chlebdy w niedzielę na pewno tanio skóry nie sprzeda.

KADECI

Górnik vs. Zastal II

Biało-Niebiescy Bartłomieja Józefowicza mają za sobą dobry mecz w Zgorzelcu, gdzie po walce ulegli liderowi tabeli 51:62, prowadząc do przerwy 35:29. Tym razem zespół Górnika z łączonego rocznika 1998 i 1999 zagra z rocznikiem 1999 z Zielonej Góry.  W pierwszym meczu Górnicy po bardzo wyrównanym meczu pokonali Zastal II 55:52, wygrywając czwartą kwartę 20:14. Niekwestionowanym liderem kadetów jest podkoszowy Kuba Grabka, który w tym sezonie już trzy razy zdobywał 30 punktów, a średnio notuje 21.3 pkt/mecz.

Górnik w tabeli jest 4. (6-5), Zastal II jest 8. (2-9).