Kadeci przegrywają z Turowem/ 2014-09-27 13:16:39 / Dominik /

W pierwszym meczu sezon 2014/15 kadeci Górnika przegrali u siebie z Turowem Zgorzelec 58:65. Lepiej spotkanie zaczęli Górnicy, którzy prowadzili 13:5. Do przerwy biało-niebiescy prowadzili kilkoma punktami. W trzeciej kwarcie gra sie wyrównała i tak było do końca. W Turowie nie do zatrzymania był Patryk Ciepielewski, autor 36 punktów. By myśleć o wygranych, kadeci Górnika muszą poprawić skuteczność w rzutach spod samej obręczy. Kadeci przystąpili do sezonu bez Olka Balcerowskiego, który przeniósł się do hiszpańskiej Gran Canarii.

Górnik: Kosior 23, Makarczuk 18, Zakrzewski 11, Kłyż 2, Podejko 2, Frankiewicz 2, Kamiński 0, Adamek 0, Kaczmarek 0, Szałaj 0.

ZDJĘCIA Z MECZU (profil Górnik Wałbrzych rocznik 2000 na Facebooku)

......
2014.09.29 20:07:47
IP: 91.203.17.196
szanowny RODZICU Jeśli twierdzisz że trener nie ma pojęcia o szkoleniu to zabierz swoje dziecko z klubu i daj je do Wrocławia albo do Zielonej Góry, Turowa, albo do Indonezji PEDAGOGU :) Nie podoba się? To przyjdź i zrób coś lepiej !!!!!
rodzic
2014.09.28 11:05:45
IP: 80.55.169.178
Kadeci tak grają jak trener ich uczy....który nie ma pojęcia o szkoleniu młodzieży..potrafi tylko krzyczeć... czy tak wychowuje sie młodzież ?, gdzie podejście pedagogiczne ...? czy ktoś to widzi....
xxx
2014.09.27 21:24:00
IP: 78.88.206.80

Odpowiedź szybka, a informacji z Kłodzka jak nie było tak nie ma.

od admin: masz jakieś dane dotyczące meczu z Kłodzkiem? To nam podeślij a chętnie napiszemy newsa. Mniej cwaniactwa a więcej zrozumienia

xxx
2014.09.27 18:03:59
IP: 78.88.206.134

Jak to jest? Juniorzy wygrywają w środę w Kłodzku i nie ma żadnej informacji do dzisiaj. Kadeci przegrywają mecz i informacja pojawia się kilkadziesiąt minut po meczu? Komu zależy na pokazaniu kadetów w złym świetle???

od Dominika: W złym świetle!? Strona jest prowadzona przez kibiców, bez wsparcia informacyjnego ze stronu klubu, dlatego pozyskiwanie informacji ma różne tempo. Na meczu kadetów byłem osobiście dlatego informacja pojawiła się szybko. Co w tym dziwnego? Poświęcam swój wolny czas by ta strona jakoś funkcjonowała i żyła. NIE, NIE ROBIĘ TEGO W CELU POKAZANIA MŁODYCH CHŁOPAKÓW W ZŁYM ŚWIETLE BO ZALEŻY MI NA WAŁBRZYSKIEJ KOSZYKÓWCE. Dlaczego miałbym pokazywać kadetów w złym świetle? Następnym razem proszę o zastanowienie się nad swoimi wpisami.