3 liga: blisko wygranej/ 2014-11-24 12:40:44 / Dominik /

Trzecioligowy zespół Górnika był blisko wyjazdowej wygranej z KKS Siechnice. Ostatecznie zespół Pawła Domoradzkiego przegrał 86:89.

Opis KKS Siechnice:

"Nasi koszykarze ciągle niepokonani na własnym parkiecie. Wczoraj odnieśliśmy bardzo ważne zwycięstwo nad zespołem Górnik Trans.eu Invest Park Wałbrzych 89:86. Mecz był bardzo zacięty. Prowadzenie zmieniało się wielokrotnie ale żadnej drużynie nie udawało się odskoczyć na więcej niż 7 punktów. Po pierwsze połowie goście prowadzili 47:44. W trzeciej kwarcie dzięki agresywnej obronie gospodarzom udało się odrobić straty i wyjść na prowadzenie. Niestety w ostatniej odsłonie nasi zawodnicy bardzo szybko popełnili pięć przewinień, przeciwnicy wykonywali wiele rzutów osobistych i na 25 sekund przed końcowym gwizdkiem wyrównali wynik meczu. O czas poprosił trener Maciej Maciejewski i ustawił ostatnią akcję swojej drużyny. Zgodnie z zaleceniami trenera nasi zawodnicy długo rozgrywali akcję i na 4 sekundy przed syreną celnym rzutem za 3 punkty popisał się Michał Chalusiak ustalając końcowy wynik spotkania. Dziękujemy wszystkim kibicom którzy zgotowali nam gorący doping."