Kryzys w trzeciej kwarcie nie przeszkodził/ 2014-11-29 19:34:07 / Dominik /

3 liga: Górnik - WSTK Wschowa 86:66

Gdy do przerwy biało-niebiescy prowadzili 48:31 wydawało się, że zwycięstwo przyjdzie łatwo. Nasi jednak fatalnie zaczęli III kwartę i pozwolili WSTK się dogonić. Zespół ze Wschowy zaliczył serię punktową 17:0 by po chwili objąć minimalne prowadzenie. IV kwarta należała już jednak do wałbrzyszan podczas gdy dawała o sobie znać krótka ławka rezerwowych gości. Pierwsze punkty w 3. lidze zdobył 14-letni Bartosz Kosior.

Nasze trzecioligowe rezerwy mają bilans 3-3, WSTK wygrało natomiast 1 z 6 meczów w lidze.

Górnik: Adranowicz 23 (17 zb), Durski 12, Szmidt 11, Kołaczyński 10, Maryniak 8, Mateusz Ciuruś 6, Grabka 4, Sumiński 4, Jeziorowski 4, Kosior 2, Dargacz 2, Kiełbik 0.