gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Kosior ponownie w szerokiej kadrze Polski U-15/ 2015-01-23 19:13:35 / Dominik /

Wychowanek i zawodnik Górnika Wałbrzych, Bartosz Kosior, ponownie w szrokiej kadrze Polski U-15. Nasz zawodnik otrzymał powołanie na tygodniowy obóz w Giżycku w dn. 7-14 lutego. Trenerem kadry jest Daniel Puchalski - niegdyś gracz Górnika, a obecnie szkoleniowiec Niedźwiadków Przemyśl. Do szerokiej reprezentaji Polski U-15 powołanie otrzymało 24 zawodników.

 

WIĘCEJTo kolejne już powołanie dla naszego wychowanka do szerokiej kadry Polski. Reprezentacja Polski U-15 w grudniu grała na turnieju w Rumunii, gdzie zajęła niezłe piate miejce. Na turniej trener Puchalski zabrał 12 graczy - w tym gronie zabraklo Kosiora.

 

 

15-letni Kosior (r. 2000) zagrał w tym sezonie w 16 meczach w lidze kadetów, gdzie w rozgrywkach rocznika 1999 notował śr. 15,9 pkt. Do tego zagrał dwa epizody w rezerwach biało-niebieskich w 3. lidze.

 

Bartosz Kosior (z piłka), zdj. Górnik Wałbrzych rocznik 2000

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl