SZKODA ZE NIE WYSZŁO 78-54 DLA KOTWICY JAK NARAZIE
nie stety przegrywamy 84-61 szkoda
Bartek
2016.04.27 19:35:50
IP: 195.191.163.140
Wygrana 4 kwarta 14-12 cały mecz przegrany 61-84. Od końca 3 kwarty graliśmy bez Glapy. Pozostajemy niestety w drugiej lidze na przyszły sezon. Punktowali dla nas Wróbel 13 Bochenkiewicz 12 Obarek 11 Niesobski 9 Glapiński 7 Piros 5 Ratajczak 2 Rzeszowski 2.
IP: 78.8.128.63
GÓRNIKU JESTEŚCIE LEPSI DACIE RADE I AWANSUJECIE DO 1 LIGI NALEZY WAM SIĘ AWANS POWODZENIA 3MAM KCIUKI
bob
2016.04.25 12:16:55
IP: 188.146.76.185
Ważne by wyrobić sobie kilkupunktową przewagę i ją utrzymać. Jeśli wynik będzie oscylował w granicach remisu, może być różnie, zwłaszcza z... sędziowaniem. Suma summarum trzeba tak zagrać i walczyć jak w 2 kwartach u siebie.