Juniorzy Górnika pokonali Gimbasket Wrocław/ 2016-10-03 15:09:41 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - Zainaugurowała dolnośląsko-lubuska liga juniorów. Podobnie jak drugoligowy Górnik, tak i młodsi koledzy ograli Gimbasket Wrocław. O sukcesie zadecydowała niecodzienna czwarta kwarta.
Jeszcze na początku czwartej kwarty wynik oscylował w granicach remisu - mający problemy z przewinieniami Górnik prowadził ledwie trzema "oczkami". O końcowej wygranej biało-niebieskich juniorów (rocznik 1999 i młodsi) przesądziła żelazna defensywa w ostatniej części gry, którą gospodarze wygrali 16:0!!!

Górnik Trans.eu Wałbrzych - Gimbasket Wrocław 62:43 (22:13, 15:13, 9:17, 16:0)
Górnik: Frankiewicz 25, Kleinowski 9, Podejko 8, Tyszka 7, Makarczuk 6, Kłyż 5, Chęć 2, Adamek 0, Antkowiak 0, Chyziński 0, Szymański 0, Szczęsny 0.