Niegościnny Wrocław (FOTO)/ 2017-11-18 09:36:22 / Dominik /

2. liga: W 10. kolejce Górnik Trans.eu przegrał minimalnie z WKK Wrocław 75:79. Nasi w drugiej kwarcie ambitnie gonili wynik, ale w decydującym momencie zabrakło im zimnej krwi. W składzie wałbrzyszan zabrakło kontuzjowanego kapitana, Rafała Glapińskiego.

CZYTAJ

bob
2017.11.21 12:10:42
IP: 188.146.115.142
Rzeczywiście w Górniku jest krótka ławka. Jeśli klubowi zależy na awansie należy poszerzyć skład. Okazja na wygranie grupy jest duża, bowiem w tym sezonie brak jest faworytów, a także widoczny jest słabszy poziom rywali, niż w poprzednich latach.
Damian
2017.11.20 15:09:35
IP: 62.87.131.65
W tym meczu ewidentnie zabrakło ławki. Gdyby w grze było 8-9 graczy ten mecz byśmy wygrali. Trzeba dokonać kilku uzupełnień składu aby pierwsza piątka mogła odpocząć kilka minut dłużej i wtedy jest szansa ugrać naprawdę dobry wynik w tym sezonie. W 7 prędzej czy później przyjdzie zmęczenie i zdarzy się kilka porażek.