Twierdza Wałbrzych obroniona! Derby dla Górnika!/ 2017-12-17 22:14:56 / Dominik /

Niesamowita dramaturgia i mnóstwo zwrotów akcji w derbach! Jeszcze na dwie i pół minuty przed końcem meczu Śląsk prowadził siedmioma punktami, ale biało-niebiescy grali do końca, odwracając losy spotkania!

CZYTAJ

Ostatnie minuty kibice w komplecie oglądali na stojąco, a najwierniejsi fani naszej drużyny przez cały mecz prowadzili ogłuszający doping, który ponownie poniósł zespół Marcina Radomskiego do wygranej.

Górnik ma najlepszy bilans w grupie D 2. Ligi (12-2) i pozostaje niepokonany u siebie (7-0). Dla Śląska była to druga porażka z rzędu (11-4).

Górnik Trans.eu Wałbrzych - Exact Systems Śląsk II Wrocław 66:64
(21:15, 13:16, 12:14, 20:19)
Górnik: Glapiński 19 (10 as), Krzywdziński 16 (11 zb), Ratajczak 11, Durski 9, Kruszczyński 6, Wróbel 5, Jeziorowski 0, Tyszka 0, Makarczuk 0.
Śląsk: Musiał 14 (4x3), Wilczek 10, Stawiak 9, Ratajczak 7, Kutta 6, Malesa 5, Żeleźniak 5, Bożenko 4, Barszcz 4, Sasik 0.