Otmuchów bez szans!/ 2018-01-18 09:44:18 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - Brak kapitana im niestraszny. Już w trzecim kolejnym meczu z powodu zawieszenia na parkiecie nie pojawił się kapitan Rafał Glapiński. Górnik jednak wciąż wygrywa, u siebie w tym sezonie zwyciężył we wszystkich dziewięciu meczach i pozostaje liderem grupy D!

Już w najbliższą sobotę (20.01.) zagramy kolejny mecz u siebie. Tym razem Górnik zmierzy się z Sudetami Jelenia Góra (godz. 17:00).

Sporo działo się w przerwie meczu. Paweł z grupy kibiców „Wałbrzyskiego Kotła” trafił z połowy w konkursie „Rzuty w Transie”, zagarniając 1000 zł! Był to pierwszy od stycznia 2017 roku celny rzut z połowy na meczu Górnika. Paweł jest czwartą osobą, której udała się ta sztuka, ale pierwszą w hali przy ul. Wysockiego. Premierowe zwycięstwo w konkursie było udziałem Konrada, a miało to miejsce w maju 2014 roku, podczas baraży o awans do 2. ligi. Z połowy w jednej z charytatywnych edycji konkursu trafił także Piotr Niedźwiedzki.

Górnik Trans.eu Wałbrzych - MKS Otmuchów 84:61
(20:17, 25:16, 23:18, 16:10)
Górnik: Kruszczyński 18 (4x3), Durski 16, Ratajczak 13, Krzywdziński 11, Makarczuk 8 (2x3), Wróbel 6, Spała 6, Kaczuga 4, Jeziorowski 2, Kłyż 0, Wrona 0.
Najwięcej dla Otmuchowa: Garwol, Zygadło – po 15, Wilk 10.