Emocje w drugiej rundzie! Górnik lepszy na finiszu/ 2018-04-07 21:21:26 / Dominik /

W pierwszym meczu II rundy play-off trapieni urazami koszykarze Górnika pokonali rywali z Gniezna, którzy mieli dogodną okazję doprowadzić do dogrywki. Szczęście było jednak tego popołudnia po stronie biało-niebieskich. W ostatnich minutach licznie zgromadzeni kibice dopingowali wałbrzyszan na stojąco.

CZYTAJ

Górnik Trans.eu Wałbrzych - Sklep Polski MKK Gniezno 72:70 (17:13, 21:17, 21:6, 13:24)

Górnik: Kruszczyński 19, Glapiński 14 (4x3, 9 as), Ratajczak 11, Krzywdziński 8, Spała 8, Durski 7, Wróbel 5 (13 zb), Jeziorowski 0, Kaczuga 0, Makarczuk 0, Kłyż 0.

Gniezno: Dobrzycki 20 (6x3), Budnikowski 12, Andrzejewski 11 (3x3), Szydłowski 11, Rau 6, Golasiński 5, Leśniczak 2, Kotwasiński 2, Sobkowiak 1, Tyborowski 0, Pawełczyk 0.

Wygrany „wałbrzyskiej” pary zmierzy się w III rundzie playoffs z lepszym w batalii AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice – Żubry Białystok. W pierwszym starciu w Katowicach lepsi byli gospodarze, wygrywając 87:68.