Byli w tarapatach, są w trzeciej rundzie!/ 2018-04-14 23:56:09 / Dominik /

Górnik pokonał MKK Gniezno 73:71 i wygrał serię 2:0!

W  III rundzie Górnik zmierzy się z lepszym z pary AZS AWF Romus Mickieiwcz Katowice - Żubry Białystok (pierwszy mecz u nas w sobotę 21.04.). Po dwóch meczach jest remis 1:1, a decydujące starcie odbędzie w środę, 18 kwietnia na Górnym Śląsku.

CZYTAJ

Sklep Polski MKK Gniezno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 71:73 (28:20, 19:16, 14:20, 10:17)
Górnik: Ratajczak 16 (12 zb, 3x3), Durski 15 (9 zb), Glapiński 11 (8 as), Kruszczyński 10, Spała 9, Krzywdziński 9, Wróbel 3.
Gniezno: Szydłowski 15 (10 zb), Budnikowski 11, Rau 11, Kotwasiński 10, Andrzejewski 8, Golasiński 8 (7 as), Dobrzycki 4, Pawełczyk 2, Sobkowiak 2.

lukablasi
2018.04.18 20:32:08
IP: 78.88.204.140

Można nabyć bilety wcześniej ?? ; od ducha: bilety do nabycia w siedzibie klubu od piątku od godz. 17:00

Ja
2018.04.16 20:12:02
IP: 31.0.81.56

O której godzinie ; od ducha: mecz w sobotę na 17:00.

bob
2018.04.15 07:46:26
IP: 188.146.100.169
Świetna oprawa meczu, gromki i kulturalny doping kibiców z obu stron wreszcie dramaturgia ostatnich minut. Tak w skrócie można opisać przebieg tego spotkania. Sam mecz przebiegał według podobnego scenariusza z Wałbrzycha. Przez 2 kwarty dominowali koszykarze z pierwszej stolicy Polski, grając szybko i zespołowo. Wydawało się, że tym razem Górnik nie jest w stanie dojść rywali. Jednak wałbrzyszanie mozolnie odrabiali straty, by w 4 kwarcie wyjść na kilku punktowe prowadzenie i po dramatycznej końcówce, znów wygrać jednym koszem.
W sumie był to chyba jeden z lepszych play-offów w 2 lidze. Oba zespoły stworzyły świetne widowisko. Chylę czoła zwłaszcza przed koszykarzami z Gniezna, którzy rozegrali chyba najlepsze mecze w swojej historii, napędzając sporo strachu faworyzowanym wałbrzyszanom.
Teraz przed Górnikiem najważniejsze spotkania sezonu. Dobrze, że nie doszło do 3 meczu. Koszykarze wałbrzyscy mają więcej czasu na odpoczynek i odpowiednie przygotowanie się do starcia z Katowicami lub białostockimi Żubrami.