Środa 02.05. godz. 19:00 decydujący mecz nr 3 z Żubrami!/ 2018-04-30 16:03:51 / Marcin Durczak /

walbrzych.dlawas.info - W Białymstoku Górnik stanął przed wielką szansą na awans do najepszej czwórki rozgrywek. Szansy nie wykorzystał, bo przegrał minimalnie z Żubrami. Seria rozstrzygnie się w trzecim, decydującym meczu w Wałbrzychu.

Żubry Białystok - Górnik Trans.eu Wałbrzych 77:73 (15:20, 16:18, 30:17, 16:18)
Górnik: Kruszczyński 15, Wróbel 14, Krzywdziński 14 (10 zb), Spała 12, Durski 10, Glapiński 6, Ratajczak 2, Jeziorowski 0,
Najwięcej dla Żubrów: Zabielski 21, Wielechowski 20.

Pablo25
2018.05.01 23:15:01
IP: 159.205.94.37
Bilety od poniedziałku od godziny 16:00 są do nabycia w klubie :) Ja już mam :)
IP: 188.146.130.31
Po dobrej pierwszej połowie już byli w ogródku... Nagle coś się zacięło. Niby kontrolowali przebieg meczu. Wystarczyły jednak 3 minuty w 3 kwarcie, by rozjuszone Żubry niemal nie rozdeptały graczy Górnika.Potem białostoczanie tylko bronili uzyskanej przewagi.
Obiektywnie oceniając ten dwumecz, trzeba stwierdzić, że spotkały się ze sobą dwa równorzędne zespoły -podobnie grające.
W Wałbrzychu Górnik gonił wynik, a w Białymstoku było odwrotnie. Zapewne o zwycięstwie w 3 meczu zdecydują detale: dyspozycja dnia , szczęście w sytuacjach podkoszowych i itp. Dodatkowym atutem Górnika powinno być wsparcie kibiców. Może w wałbrzyskim kotle Żubry się "zagotują"?
Dla Górnika będzie to najważniejszy mecz tego długiego i ciężkiego sezonu. Potem awans już będzie na wyciągnięcie ręki.