Zwycięstwo we Wrocławiu!/ 2004-02-15 23:37:00 /
Górnik Wałbrzych w meczu wyjazdowym ze Śląskiem II Wrocław wygrał 88:74 (24:24, 17:7, 28:19, 19:24).

Górnik: Glapiński 18, Kozaczka 18, Józefowicz 13, Nowicki 10, Marcin Sterenga 8, Kowalski 8, Stochmiałek 5, Neumayer 5, Maciej Sterenga 2, Siczek 1, Wojciechowski 0.
Śląsk II: Krzeptoń 21, Mielczarek 17, Chanas 10, Kruk 6, Łukasiewicz 6, Gryszko 6, Kaczmarek 4, Prostak 4, Dębowicz 0.

camel
2004.02.16 10:43:00
IP: 80.53.204.186
Pierwszy raz w tym sezonie byłem na meczu mojego ukochanego klubu i o ironio na meczu wyjazdowym:)Ale jest to spowodowane tym że mieszkam obecnie właśnie we Wrocławiu. Skład Górnika znam dobrze i potwierdziło się to że w IIlidze nie mają sobie równych. Ale I liga to już całkiem inny poziom i bez wzmocnień nie ma co się co łudzić. Mecz był ładny i właściwie już po pierwszej kwarcie nie było wątpliwości kto go wygra. Napiszę tylko o dosyć zabawnej sytuacji jaka wydarzyła się na zakończenie pierwszej kwarty. Otóż zacięła sie syrena sygnalizująca koniec kwartym i wyła sobie wyła i nikt nie potrafił jej wyłączyć.