Górnik w finale!/ 2004-04-25 17:44:00 /
Dla tych, którzy nie wybrali się na mecz Górnika Wałbrzych informujemy, że nasi koszykarze wygrali 89:66 (33:10, 10:19, 23:16, 23:21) w piątym i decydującym meczu z Legionem Legionowo o awans do finału II ligi.

Górnik: Józefowicz 24 (4x3), Glapiński 18 (1x3), Marcin Sterenga 18, Maciej Sterenga 14 (4x3), Stochmiałek 5, Neumayer 3 (1x3), Siczek 3 (1x3), Kowalski 2, Nowicki 2, Dymarski 0.
Legion: Korczak 15, Kobiałko 11, Andres 10, Wojdak 10 (2x3), Paszkiewicz 7 (1x3), Basiewicz 7, Osiński 6.

Na spotkanie z Legionem przyszło sporo osób i mocno dopingowali biało-niebieskich (bęben robił swoje!). Nasz zespół znów pokazał słynny wałbrzyski charakter i rozbił gości w przysłowiowy pył, pokazując kto tak naprawdę liczy się w walce o awans!
Gratulacje i podziękowania dla zawodników oraz oczywiście kibiców!

Tym samym finał zapowiada się arcyciekawie. Górnik Wałbrzych - KKS Poznań! Pierwsze spotkania w Wałbrzychu już w weekend 1 i 2 maja!

(info: Duch)

chupa_cabra_
2004.04.28 12:08:00
IP: 195.205.254.98
Jak już chcesz komuś spoza tej listy dać na siłę brakujący punkt, to proponuję Głowackiego (grał chyba sporo) i Kuźmę (wszedł w końcówce) ; od ducha: dziekuje za info :) a ten brakujacy punkt to Kobiałko.
2004.04.28 11:51:00
To był prawdopodobnie Dariusz Osiński. Z tym Kowalskim to zartowałem, nie wiem komu nie przyznaliście punktu.
2004.04.28 10:24:00
W Legionie nie ma żadnego Basińskiego, więc jakim cudem ten gościu rzucił 6 pkt? Poza tym z obliczń wynika, że Legion zdobył 65 pkt... Może dodajcie jeszcze Kowalskiego z 1 punktem, to się rachunek zgodzi a nazwisko popularne, to jakos sie przyjmie.
od ducha: przepraszam za "inne" nazwisko, ale tak je wymawial spiker :) jaka jest prawidlowa wersja? to poprawione zostanie.
siatkarz
2004.04.27 10:43:00
IP: 83.27.9.131
mecz był podobno dobry taka forma może starczyć na KKS Poznań. Ale czy będa wystarczające na I ligę.
IP: 195.116.150.7
do krzyss3: nie zgodze się,ze mecz był bez historii...do historii przejdzie to,ze kibice bardzo pomogli,czego efektem była wysoko wygrana I kwarta. legion po prostu nie wytrzymal presji i dopingu. ja wcale sie temu nie dziwie, podjerzewam, ze nigdy nie grali w podobnej atmosferze.
zizi
2004.04.26 15:38:00
IP: 217.30.129.109
mecz byl zajebissssssssssssssss....!!!!taki doping jakiego dawno nie bylo!!!chlopaki gratulacje!wszystko bylo swietne, opocz tych waszych tanczacych dziewczynek...siwy mial racje!zmiencie je ...
KIBOL
2004.04.26 13:31:00
IP: 83.27.0.53
Szczerze mowiąc to niewiedziałem że przyjdzie tyle wiary,miło się rozczarowałem.Doping był super tylko te trąbki.Właśnie,szkoda ze niema na balkonach blach wtedy byłby glośniejszy doping.A co do KKsu to wiem że mecze beda trudniejsze od tych półfinałowych.Ludzie,kibice przyjdżcie na 2 finałowe mecze.! liga nasza!A ty bania coś tobie pomyliło się w główie.
obserwator
2004.04.26 09:31:00
IP: 212.160.143.216
kolega "bania" miał chyba niezłą banię gdy pisał takie bzdury...

2004.04.26 08:16:00
IP: 217.30.144.105
Bania jest po prostu do bani!
kks zapraszamy do Kotła /mam nadzieję że conajmniej takiego jak w niedzielę/!!!!!!!
IP: 195.116.150.8
Wspaniala 1 kwarta przesadzila o wyniku meczu. Gornik nasz jak chce to potrafi :) Gratulacje dla chlopakow! Ponadto swietny doping, mam nadzieje ze w finale postaramy sie jeszcze bardziej!!

AAA i jak juz wejdziemy do 1 ligi to trzeba zrobic nabor na cheerlederki bo wiekszosc z obecnych jest delikatnie mowiac niewyjsciowa :P
Qba
2004.04.25 21:43:00
no kibol z legionowa to kultowa postac hehe meczyk pierwsza kalsa - tak 3mac chlopaki - pozdro dla walbrzyskich kibicow :)
obserwator
2004.04.25 21:23:00
IP: 83.27.9.92
szkoda, że reklamy na balkonach nie są metalowe tak jak kiedyś, bo robiły niezły hałas. Efekt był niesamowity... Może na finał da się je zmienić??? Gratualce chłopaki (chociaż w II kwarcie zaczynałem się już martwić)!
michu
2004.04.25 19:19:00
Jupi!!!! Super jest! Pierwsza kwarta i goście mogli wracać :P
P.S. - pozdro dla kibica z Legionowa, który uwielbia w swoich postach wyrażenie "pospolite ruszenie"
Niestety, tym razem Wam ono nie pomogło :P
marta.
2004.04.25 19:02:00
I ja też tam byłam... :o)))) Dziękuję
krzyss3
2004.04.25 18:56:00
mecz bez historii...najwazniejsze zwyciestwo!!! Brawo dla 6 zawodnika czyli kibicow Górnika W-ch!!!
krzysiek
2004.04.25 18:48:00
super bylem na meczu najlepszy doping byl w 1 kwarcie:) ale bylo superek:)Gornicy zagraqli chyba najlepszy mecz w sezonie:)