Spójnia-Górnik: sobota (08.10.), g. 17:00/ 2005-10-06 17:08:00 /
W 2.kolejce rozgrywek pierwszej ligi koszykarzy Górnik Wałbrzych czeka bardzo ciężki wyjazd do Stargardu Szczecińskiego na mecz z tamtejszą Spójnią. Nasi najbliżsi rywale w pierwszej kolejce wygrali po zaciętym pojedynku na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola 96:94 (22:26, 30:33, 27:22, 17:13).

W meczu ze Stalą dla Spójni punktowali: Mazur 27 (5x3), Leończyk 23, Nizioł 12 (2x3), Pacocha 9, Sudowski 9, Łukomski 8, Biela 8, Szatkowski 0, Baszak 0.

Dzięki współpracy z serwisem www.spojnia.com co kwartę podawać będziemy na naszym serwisie wynik z tego spotkania. Początek meczu o godzinie 17:00!

marta.
2005.10.08 14:34:00
IP: 81.15.135.3
zboczamy chyba :D
marta.
2005.10.08 14:04:00
PRYMUS: Odchodziliście czy dochodziliście razem..? :x :D Pozdrowienia :o)) ; od ducha: zbaczamy z tematu :P
prymus
2005.10.08 11:57:00
IP: 194.30.164.3
Jak kiedyś siadłem z Duchem po męsku porozmawiać to też mi odeszliśmy razem:P Ale wrócił wyleczony WS:P :))) To ci ubaw - redaktora naczelnego jakiś brukowiec załawił? Górnik bez Ducha to już nie byłby takim miodnym klubem:) ; od ducha: dobra dobra prosze nie cukrowac :P
KIBICC
2005.10.08 09:42:00
Zapraszam do kibicowania wszyskich prawdziwych miłośników koszykówki na mecz juniorów Górnik Wałbrzych - Turów Zgorzelec Plac Teatralny 5, Godz 13 00, 09.10.2005. Wspomórzmy młode pokolenie Górnika!!!
Rozzy
2005.10.07 23:38:00
IP: 62.111.181.6
Słuchajcie może z powodu tego co się stało ( odszedł Duch)należałoby przełożyć mecz ; od ducha: ze co? :P
Nicky
2005.10.07 17:53:00
3mamy kciukaski za chłopaków. Powodzenia!!!
c44
2005.10.07 13:48:00
IP: 62.29.137.9
no ale w 2 połowie zagraliście jak juniorzy.powieźlismy was kontrą. co jeszcze?mysle ze w 1 meczu nie pokazaliście wszystkiego na co was stac.potencjał macie całkiem całkie.nawet na awans.uważam jednak ze to u nas są zawodnicy którzy mogą najwiecej znaczyć w PLK.przecież tacy zawodnicy jak Mazur,Leończyk czy Soczewski graja u nas tylko dlatego ze kluby ekstraklasy są biedne i nie stac ich na płacenie ekwiwalentu za wyszkolenie.mi ten przepis sie bardzo podoba
C44
2005.10.07 13:44:00
meczyk zapowiada sie fajnie.nie zgadzam się z opinia ze Spójnia to druzyna własnego parkietu.wprawdzie w ubiegłym sezonie wygrała na wyjeździe tylko dwa mecze ale sytuacja była specyficzna.(m.in zawodnicy chcieli zwolnic trenera itd.)ale jak trzebabyło to potrafili postawić się i Basketowi i Polpakowi.P{rzegrali 1pkt ze zniczem(znicz najlepiej zaprezentował się w Stargardzie ze wszystkich 1 ligowych zespołów)-tylko 1pkt a w ost.akcji szczerbala nie trafił z pod kosza nie atakowany.co do górnika to w pierwszej połowie pokazali się świetnie w obronie.obrońcy swietnie uwalniali się z pod podsłon.naprawde podobał mi sie ten zespół,cd
pokor
2005.10.07 13:10:00
IP: 83.28.92.18
Widze, że u Was duch to normalnie wyrocznia :-) " co nie duchu", "tak duchu", "czy to prawda duchu" !!! Grunt to wyrobić sobie opinie w środowisku! Pozdro duchu a tak przy okazji to niestety Górnik dostanie w dupcie około 20 pkt. Niestety wyjazdy to nie jest Wasza mocna strona ale z Siarka powalczycie :-) ; od ducha: wyrocznia pozdrawia :P
d.s
2005.10.07 11:03:00
IP: 83.27.90.65
Duchu czemu zmieniłeś tekst mojego komentarzu właśnie miało być tam ... a nie stargard wiem jak to sie pisze. KS GÓRNIK WAŁBRZYCH ; od ducha: zmienilem na wlasciwy i koniec tematu.
Spojnia Fann
2005.10.07 09:16:00
IP: 83.18.228.106
1 kwarta 22-10 spojnia 2 kwarta 18-19 gornik 3 kwarta 25-22 spojnia 4 kwarta 18-21 gornik lacznie 82-72 DLA spojni .SPOJNIA SPOJNIA SPOJNIA SPOJNIA!!!!!!!!.Pozdro dla ducha!!! ; od ducha: dzieki i rowniez pozdrawiam! :)
krzyss3
2005.10.07 00:02:00
IP: 83.27.151.137
bedzie to cholernie trudna przeprawa dla naszego Gornika. pozostaje sciskac kciuki i zyczyc zawodnikom powodzenia!
motor
2005.10.06 23:03:00
IP: 83.27.105.254
Ja oczywiście jestem z Górnikeim ale będzie bardzo ciężko. Do d.s nie jkks górnik wałbrzych tylko KS GÓRNIK WAŁBRZYCH. Chłopaki jedźcie po wygraną. pozdro
ktos tam:
2005.10.06 22:10:00
IP: 84.40.240.119
Do SpojniA:Marzenia jak ptaki szybują po niebie, nie macie szans słabiaki... Super KSG
Dawidek
2005.10.06 21:39:00
IP: 81.15.135.180
Spojnia Fan: Ciekawe co bedziecie gadac jak Gornik wygra u Was, wteyd napewno nei bedziecie tak sie cieszyc, a moze i kibice z Walbrzycha Was odwiedza aby pomoc swojej ukochanej druzynie :)
Frącek
2005.10.06 21:30:00
IP: 80.55.155.138
Faworytem jest Spojnia, Gornik poza tym nie zachywcil w pierwszym meczu. Spojnia to druzyna wlasnego boiska, zas koszykarze z Walbrzycha na wyjazdach radza sobie kiepsko. Ale to dopiero 2 kolejka, zespoly nie sa jeszcze odpowiednio przygotowane do sezonu i moze sie zdarzyc, ze gornik pokona Staragardzian.
d.s
2005.10.06 21:17:00
Do Spojnia Fan : Żebys sie chłopie nie przeliczył . Co nie duchu . Górnik musi to wygrać JKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH a nie jakaś tam spojnia stargard szczecinski . ; od ducha: ja tam wole nie zapeszac :P
Górnik
2005.10.06 21:15:00
Do Spojnia fan: Górnik wygra 10okt, i nie myślcie sobie ze po ostatnim meczu jestescie dobrzi bo tak nie jest to stal była baedzo słaba i w sobote sie o tym przekonacie.