Basket lepszy od Górnika/ 2005-11-23 18:39:00 /
W meczu 12.kolejki Basket Kwidzyn wygrał u siebie z Górnikiem Wałbrzych 74:58 (12:14, 19:13, 23:19, 20:12).

Górnik: Stokłosa 16 (3x3), Sterenga 12, Doliński 8, Kałowski 8 (2x3), Nowicki 6, Salamonik 4, Neumayer 2, Dymarski 2, Glapiński 0.
Basket: Basiński 17 (1x3), Wojdyła 17 (3x3), Prus 13 (2x3), Lisewski 8, Andrzejewski 7, Zych 6, Partyka 3 (1x3), Puncewicz 2, Potulski 1.

SZCZEGÓŁOWE STATYSTYKI

12.kolejka:
Pyra Poznań - Kager Gdynia 84:90
Znicz Jarosław - TYTAN Częstochowa 96:79
Znicz Pruszków - Zastal Zielona G. 82:76
CKS 1924 Czeladź - AZS Radom 93:78 (Józefowicz 21 - 1x3)
CA~IB Legion - Spójnia Stargard 68:80
Team Polska - Siarka Tarnobrzeg 60:85
Sokół Łańcut - Stal Stalowa Wola 73:78

DO NIG
2005.11.24 19:25:00
IP: 217.96.253.47
NIG i to był jedyny taki mecz !! zobacz sobie statystyki ... Stokłosa to egoista przez duze "E" !!
motor
2005.11.24 16:12:00
IP: 83.27.224.87
Witam i przepraszam za moja nieodecność przez jakiś czas ale to odpracuje. Krótko mówiąc to szkoda że przegrali
mori
2005.11.24 14:06:00
IP: 83.23.225.194
"krzys" przyznaję CI rację może sie powtarzam ale rozgrywajek musi miec oczy wkoło głowy i widziec kolegów a nie siebie
NiG
2005.11.24 13:47:00
IP: 83.27.196.194
Krzys o czym ty nawijasz?Fakt faktem jak graja na wyzjadach i Stoklosa zdobywa najwiecej pkt to z regoly porazka jest(ale to czysty przypadek)Nie bronie zadnego z zawodnkow Gornika ale nie zgodze sie z Twoja opinia ze Stoklosa to egoista!Doskonaly przyklad w meczu z Team-em Katowice(Stoklosa 0 pkt;10 asyst)Liczby mowia same za siebie!
Z pozdrowieniami dla fanow Gornika!
Witek KSG
2005.11.24 13:40:00
IP: 81.190.212.68
Meczu nie oceniam, bo nie widziałem, a ze statystykami to jest tak, że statystycznie każdy z nas jest w połowie kobietą, a w połowie normalny (((-;
No w każdym razie my pomagaliśmy chłopakom dopingiem ile się dało - może spotkania na czacie będą naszą wyjazdową tradycją, co?
Krzys
2005.11.24 11:12:00
Najgorsze jest to, ze jak dobry mecz gra STOKŁOSA to zespół przegrywa!!! Payrzac na ostatnie mecze wiem czym to jest spowodowane, koleś wie, ze pali mu sie grunt pod nogam i gra tylko pod siebie !! Ma w du...e zespół!! Jest boiskowym egoistą!!
Punisher11
2005.11.24 07:46:00
IP: 83.27.54.137
A cała porażka przez to bo pewnie nie zagrał Glapa....Zero punktów - pewnie znowu kontuzja???Wielka szkoda , a tak liczyłem na tego zawodnika.
isle
2005.11.23 23:07:00
IP: 83.27.238.226
Andrzej N jesteś moim idolem!!! Porażka z Basketem była do przewidzenia, teraz tylko należy wygrywać na wyjeździe z klubami, które są w naszym zasięgu. Nie mniejmy nadziei za rok dalej w I lidze. Trzeba najpierw nauczyć się wygrywać z słabymi zespołami a potem z innymi ciut lepszymi, a Basket do takich należy. Szczerze to wątpię w awans Górnika do ekstraklasy po I liga szczyt ich moożliwości, jeżeli nie zmieni się podejście do basketu!!
IP: 83.27.200.54
duchu, można gdzieś kupić koszulki związane z Górnikiem ? ; od ducha: na chwile obecna bede je mialy tylko osoby z KK. Zamowienia od innych osob beda przyjmowane za jakis czas - mysle, ze poczatkiem grudnia najwczesniej.
kibol
2005.11.23 21:51:00
IP: 83.27.65.100
a gdzie pan siczek?czyzby dostal juz kopa od dzialaczy?i bardzo dobrze rafal motyl i piotrek szybilski do gornika TYLKO GORNIK NASZ KS
kibol
2005.11.23 21:49:00
duchu gdzie moglbym kupic szalik gornika wałbrzych? ; od ducha: sa szaliki pasiaki po 25zl. Kilka sztuk bedzie na niedzielnym meczu. Niedlugo tez powinny byc szaliki robione przez nas - bedzie info o tym :)
barcelonismo
2005.11.23 21:17:00
IP: 83.27.76.135
do krzyss3: taki wynik podał koles na czacie w czasie meczu, gadal ze info potwierdzone... a poza tym tam chyba pisze ponoć nie? ;p
PRZEPRASZAM ZA SŁÓWKO PIS
2005.11.23 20:53:00
IP: 83.27.77.100
CZEMU TAK SOBIE DALI W OSTATNIEJ KWARCIE SOCJOLOGIA TO NAUKA O GRUPACH I JEDNOSTKACH MOŻE WARTO TO WRESZCIE WYKORZYSYAĆ W NASZEJ DRUŻYNIE A SPEC PRZECIEŻ JEST BLISKO W STS MÓWIĄ ŻE NIE PRZYJMUJĄ NA WYGRANE GÓRNIKA NA WYJAZDACH BO BY BYŁO BANKRUCTWO
IP: 81.168.203.49
Wie ktoś może co sie dzieje z raczką i tym zawodnikiem dla którego był kiedyś mecz ze śląskiem co grał na wózku
gornik1
2005.11.23 20:18:00
IP: 83.27.197.48
poprostu byli lepsi i tyle ciezko bedzie o playoff i tyle
Ćpunek
IP: 83.27.216.77
Duszek zioom dla czego ja nie mam koszulki :(:(:(!!Szkoda że górnik przegrał ; od ducha: tak jak to bylo ustalone najpierw dostaja ci ktorzy placa skladki. Ilosc w pierwszej partii byla ograniczona, wiec nie kazdy sie zalapie niestety.
Jaca
2005.11.23 20:12:00
IP: 84.40.240.119
do krzyss3: napisałem "ponoć" taki wynik podał kotos w czsie meczu na czacie kury był na stronie ksg. Widocznie ten ktos kłamał.
Górnik forever
2005.11.23 19:29:00
No coż mówi się trudno. Ta porażka była praktycznie wiadoma. Teraz muszą się chłopaki zmobilizowac na Sokół:) (Duchu koszulka jest zajebista!!:P) ; od ducha: sie wie :P jaki KK takie koszulki :)
krzyss3
2005.11.23 18:50:00
IP: 83.27.73.68
jaca CIEKAWY TEN tWOJ WYNIK NA 7 MIN PRZED KONCEM -> 64 DO 60. ROZUMIE ZE GORNIKOWI ODEBRALI PUNKTY :p NAJPIERW COS SPRAWDZ A POZNIEJ PISZ WIARYGODNY INFORMATORZE
Górnik
2005.11.23 18:44:00
nic sie nie stało górniku nic sie nie stało...
woody
szkoda ;/ dobrze szlo...
Jacuś
2005.11.23 18:43:00
IP: 62.87.239.108
A było tak blisko;// No nic u nas musi być wygrana!! Pozdro dla całego KK!!
krzyss3
2005.11.23 18:41:00
duch co to ? rozumie ze porazka? ; od ducha: no niestety :( przez 3 kwarty nasi sie trzymali.
krzyss3
2005.11.23 18:35:00
no to chlopaki wlacza ostro :) jakies nowe wiesci?
Michcio65
2005.11.23 18:32:00
IP: 83.27.253.107
Czy będą pokazane po meczu statystyki naszych zawodników?? ; od ducha: beda na pewno, ale nie wiem kiedy. Prosze nie liczyc, ze 5-10 minut po meczu :)
Michcio65
2005.11.23 18:30:00
Jestem przekonany, że górnik wygra!!! Jestem z nim całym sercem!!!
2005.11.23 18:11:00
Fajne koszulki duchu :) ; od ducha: byle czego nie robimy hehe herb klubu musi byc na czyms porzadnym :)
Rocco Siffredi
2005.11.23 18:07:00
IP: 217.96.194.227
wiecznie to samo...jak Duch dostanie wynik to wam go poda...dajcie mu spokój!!! ; od ducha: no wlasnie!!!! :P dziekuje za zrozumienie :)
IP: 83.17.110.118
po I połowie nie jest źle wszystko do odrobienia. Zobaczymy jak dalej. Pozdro.
KUKI
2005.11.23 17:45:00
IP: 83.27.75.148
WYGRAMY NAPEWNO I JA JESTEM OPTYMISTĄ WŁAŚNIE SIEDZE W PRACY I CZEKAM NA POMYŚLNY WYNIK W NIEDZILE BĘDE NAPEWNO POZDROWIENIA
d.s
2005.11.23 17:39:00
IP: 83.27.194.193
Wygramy !!!!!!!!!!!!!!!!!!1
miki
2005.11.23 17:36:00
Szybciej te wyniki bo się niecerpliwie dawaj duchu tempo!!! ; od ducha: jak mam dawac jak nie mam wyniku? :P