Czwartkowy sparing z Kotwicą Kołobrzeg/ 2006-09-05 09:39:00 /
Czwartkowy (7 września) sparing Górnika Wałbrzych z Kotwicą Kołobrzeg rozpocznie się o godzinie 18:15 w hali OSiR. Jest to już ostateczny termin tego meczu. W mediach podawana była początkowo godzina 16:00, ale trenerzy ostatecznie zdecydowali się na 18:15 i ta godzina obowiązuje.
Cena biletu: 5zł (jedna cena - bez podziału na ulgowe i normalne).

Chris Daniels (USA)

Przemysław Rduch (bez kontraktu - aktualnie trenuje z zespołem)
Rafał Bigus (bez kontraktu - aktualnie trenuje z zespołem)

Kołobrzeżanin
2006.09.07 19:06:00
IP: 194.24.244.5
I jak tam z wynikiem? Ktoś może zna wynik po pierwszej połowie, która powinna już dobiec końca? ; od ducha: wygraliscie 88:69.
michal
2006.09.07 10:33:00
IP: 83.14.224.114
duchu a czy wiadomo cos czy mozna na mecz wejsc za darmo na druga połowe?? ; od ducha: nie mam pojecia - mozna probowac :)
info
2006.09.06 19:54:00
Jaki wynik? ; od ducha: ludzie powagi...
czerwona syrena;)
2006.09.06 13:18:00
IP: 83.27.251.84
jasne oczywiście że jutro ;p duchu nie wiesz czy górnik szykuje jeszcze jakieś zmocnienia?? czy to już koniec?? dzięki ;) ; od ducha: na chwile obecna raczej koniec. Moze w przerwie rozgrywek - czyli grudzien/styczen, ale to wyniki pewnie beda decydowaly.
2006.09.06 12:55:00
myśle że chłopaki dzisiaj powalczą licze wreście na udany mecz Czerwonki bo z Jelenią się nie popisał tylko nie weim czy brać "syrene" ;) pozdro dla ducha ;)) ; od ducha: pozdrowka :) ale gramy jutro :P
KIBOL
2006.09.05 13:46:00
IP: 217.153.48.82
od kiedy to sie obcina komentarze??? ; od ducha: od paru lat ;)
Kostas
2006.09.05 12:44:00
IP: 195.117.130.4
Czerniak kontra Karol!! Ciekawe czy były "uczeń" pokona "mistrza"? Avlijasa, Machowskiego, Hughesa, Bigusa...i Karola ma rozpracowanych
KIBOL
2006.09.05 10:24:00
ja jeszcze jestem na wakacjach tak wiec na meczu sie nie pojawie,mam nadzieje ze nasz Górnik pokaze klase i ogra kotwice
longstrus
2006.09.05 09:59:00
IP: 83.27.238.34
Fajnie, tylko czemu wszystko na ostatnią chwilę. Organizacja wyraźnie szwankuje, a kibice do końca zdezorientowani i niepewni czy i jaki mecz zobaczą.Kompletny brak profesjonalizmu.Całe szczęście, że to tylko pierwsza liga. ; od ducha: wyjasniam - to trenerzy ustalali godzine meczu, tak zeby dla obu druzyn byla najlepsza. Wiec zanim sie bedzie mialo pretensje do kogos, to prosba o zasiegniecie informacji do konca :)