gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Mała rewolucja w Baskecie Kwidzyn/ 2006-11-07 17:30:00 /
Zarząd klubu koszykarskiego MTS Basket Kwidzyn uprzejmie informuje, że w dniu 06.11.2006 dokonał wnikliwej analizy gry zespołu w rozegranych dotychczas 7 spotkaniach I ligi. Krytycznie oceniono dokonania naszej drużyny i jej sztabu trenerskiego. Szczególne zaniepokojenie wzbudziła postawa naszych zawodników w dwóch ostatnich przegranych meczach rozegranych u siebie ze Spójnią Stargard Szczeciński i Resovią Rzeszów.

Nikt nie lubi przegrywać, ale porażka jest wpisana w sport i jest to oczywiste. Najbardziej jednak bolą porażki poniesione w kompromitującym stylu, po meczach, o których chciałoby się jak najszybciej zapomnieć. Te przegrane bolą tym bardziej, że nasz klub jest perfekcyjnie zorganizowany, a jako Zarząd robimy wszystko, aby nasi zawodnicy i trenerzy martwili się wyłącznie o satysfakcjonujący kibiców, sponsorów i władze klubu wynik sportowy.
Wobec powyższego informujemy, że Zarząd wyciągnął wnioski z tych nieudanych występów i postanowił:

- Zastosować kary regulaminowe w stosunku do zawodników wykazujących rażące obniżenie poziomu sportowego oraz za brak zaangażowania w meczach ze Spójnią Stargard i Resovią Rzeszów

- Z dniem 07.11.2006 rozwiązać kontrakt z trenerem Adamem Ziemińskim, jednocześnie dziękując mu za pracę w naszym klubie

- Z dniem 08.11.2006 obowiązki pierwszego trenera powierzyć Czesławowi Daś, szkoleniowcowi znanemu w Kwidzynie z prowadzenia naszej drużyny w sezonach 2003/2005.

Za ostatnie nieudane występy drużyny MTS Basket na naszym parkiecie przepraszamy naszych kibiców i sympatyków. Chcielibyśmy wyrazić przekonanie, że limit porażek w takim stylu nasza drużyna już wyczerpała. Mamy nadzieję, że ostatnie porażki w Kwidzynie, nie zraziły Państwa na tyle, że w komplecie wypełnicie halę przy ulicy Mickiewicza w najbliższą sobotę to jest 11 listopada o godz. 18 na meczu z zawsze trudnym przeciwnikiem, jakim jest Stal Stalowa Wola.

Za Zarząd MTS Basket
Mirosław Potulski
Kwidzyn 07.11.2006

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
sęQ
2006.11.07 19:20:00
IP: 83.27.7.209
no i w baskeci nawte po takich porażkach nie zwolniono żadnego zawodnika a u nas zwolniono Zbysia i znalazł zatrudnienie gdzie... w Zastalu czy ta sytułacja nie jest zabawna a do tej pory nie ma nikogo na miejsce Zbysia
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl