gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

KK dziękuje za wsparcie!/ 2006-11-07 22:54:00 /
Z nieukrywaną przyjemnością i także miłym zaskoczeniem odebraliśmy odzew kibiców Górnika Wałbrzych na naszą prośbę o wsparcie dotyczące zakupu nowych naciągów do bębnów Klubu Kibica "Biało-Niebiescy". Pomocy udzieliło kilkanaście osób i dzięki temu będziemy mogli zaopatrzyć się między innymi w dwa najwyższej jakości naciągi, których łączny koszt, to około 300zł. W imieniu KK - Wielkie Dzięki!

Wsparcia udzieliły między innymi osoby startujące w zbliżających się wyborach i tutaj był dylemat odnośnie tego czy w podziękowaniach zawrzeć informacje dotyczące tego kto, gdzie kandyduje. Jako, że wszystkie te osoby znamy i wiemy, że los Górnika nie jest im obojętny, to uznaliśmy iż warto takie osoby wesprzeć w ten sposób. W związku z tym poprosiliśmy ich o podanie informacji odnośnie swojego startu w wyborach i w ten sposób podziękować im za pomoc.

Osoby mogące i chcące jeszcze nam pomóc w dofinansowaniu zakupu nowego bębna proszone są o kontakt pod adres e-mail: marcind@hm.pl lub też bezpośrednio z KK podczas meczu z Politechniką (środa 08.11., godz. 18:00).

Serdeczne podziękowania za wsparcie dla (kolejność alfabetyczna):
Anonim ;)
Bugi
Gburu
krzyss3
Mieczysław Chanowski
Reymen
Wiesław Szymański
woody

oraz

Regina Cygan - Kandydat do Rady Powiatu Wałbrzyskiego. Lista nr 5, miejsce nr 4. Okręg wyborczy nr 2: Piaskowa Góra, Szczawienko.
Arkadiusz Czocher - Kandydat do Rady Miejskiej Wałbrzycha. Lista nr 18, miejsce nr 9. Okręg wyborczy nr 1: Podzamcze, Książ, Lubiechów.
Marek Mielniczuk - Kandydat do Rady Powiatu Wałbrzyskiego. Lista nr 5, miejsce nr 7. Okręg wyborczy nr 5: Śródmieście, Podgórze, Glinik Nowy, Glinik Stary.
Waldemar Walczak - Kandydat do Rady Powiatu Wałbrzyskiego. Lista nr 17, miejsce nr 5. Okręg wyborczy nr 1: Podzamcze, Książ, Lubiechów.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
krzyss3
2006.11.09 00:13:00
IP: 83.8.41.241
sluszne inicjatywy trzeba popierac zle ganic :) moze kk bedzie wyposazony w 3 bebny czego zycze :) ; od ducha: to nie takie proste, bo niestety padl kolejny naciag :( ale jakos damy rade :)
kibic
2006.11.08 09:23:00
IP: 83.8.7.119
druzyna stali ostrów rozwiazala kontrkat z WACŁAWEM PIŃSKIM 26 LAT 204 CM mam nadzieje ze kierownictwo czyta czasami te komentarze i zainteresuje sie tym graczem bo na pewno przydalby sie taki zawodnik wchodzacy za nowaka duchy moze wspomnisz o tym dzialacvzaom jak bedziesz z nimi rozmawial w najblizszym czasie? ; od ducha: dzialacze czytaja ta stronke :)
kibic
2006.11.07 23:03:00
IP: 81.15.216.54
super!!widac ze mamy zajefajowych kibicow:))
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl