gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Górnik - Siarka: 2:0!/ 2007-03-25 20:32:25 /
W meczu nr 2 pierwszej rundy fazy play-off Górnik Wałbrzych pokonał u siebie Siarkę Tarnobrzeg po dramatycznym meczu zakończonym dogrywką 108:101! Goście nie wykorzystali swojej wielkiej szansy w regulaminowym czasie gry, kiedy to na 3 sekundy przed końcem meczu przy remisie nie trafili dwóch rzutów osobistych.

- FOTORELACJA (kliknij)

Górnik: Czerwonka 28 (5 zbiórek, 2 asysty, eval 30), Stokłosa 19 (2x3), Glapiński 18 (1x3, 9 zbiórek, 5 asyst, 1 przechwyt), Kukuczka 9 (1x3), Nowak 9 (1x3), Saran 8 (2x3), Kowalski 8 (1x3, 4 przechwyty), Nowicki 5, Salamonik 4, Dymarski 0.
Siarka: Marciniak 29 (6x3), Kardaś 17, Zych 15 (1x3), Grzegorzewski 14, Bielak 8 (2x3), Wall 7, Wojnowski 7, Gil 4, Bochenek 0, Papka 0.

Klub Kibica "Biało-Niebiescy" serdecznie dziękuje wszystkim kibicom, którzy włączyli się do gorącego dopingu podczas tego meczu i pomogli wspólnie stworzyć świetną atosferę. Oby tak było już zawsze!


Niedzielny pojedynek Górnika i Siarki zapowiadał się bardzo emocjonująco, jednak to co działo się w hali wałbrzyskiego OSIRu przeszło oczekiwania. Gracze obu ekip uraczyli kibiców niesamowitym dreszczowcem. Na szczęście dla wałbrzyszan był to dreszczowiec z happy endem.

Początek meczu był bardzo wyrównany, dominowała twarda walka o każdą piłkę, a wynik cały czas był na styku. Dopiero w końcówce pierwszej części po rzucie Zycha Siarka osiągnęła czteropunktową przewagę (15:19), ale kolejne pięć punktów zdobyli gospodarze i po dziesięciu minutach Górnik prowadził 20:19.

Pierwsze punkty drugiej kwarty zdobył Grzegorzewski po dwóch minutach gry, po chwili kolejne dołożył Bielak i goście prowadzili 23:20. Po czasie wziętym przez trenera Czerniaka swoje pierwsze punkty zdobyli gospodarze, najpierw Kowalski, następnie Nowicki. Od tego momentu gra się jeszcze bardziej wyrównała, a wynik oscylował wokół remisu choć prowadzenie zmieniało się dość często. W 18 minucie po kolejnej trójce Marciniaka Siarka odskoczyła ponownie na cztery punkty (35:39). Ponownie tez końcówka należała do wałbrzyszan; po wolnych Kukuczki najpierw Górnik doprowadził do remisu, a następnie wyszedł na prowadzenie (41:39). Wynik do przerwy ustalił rzutem zza linii 6,25 Nowak i Górnik wygrywał 44:39.

W trzeciej części punkty zdobywane były seriami. Najpierw do remisu 48:48 doprowadził Wall (23 minuta), by po chwili znów na kilkupunktowe prowadzenie po trójce Sarana wyszedł Górnik (55:49 w 25 minucie). Po kolejnej minucie i wolnych Kardasia ponownie był remis (56:56). Na nieszczęście dla gości piąty faul popełnił Zych, a Górnik znów odskoczył, prowadząc po akcjach Stokłosy 64:56 w 28 minucie. Siarka nie rezygnowała i po dobrej końcówce zniwelowała straty do jednego punktu. Po trzech odsłonach gospodarze prowadzili 65:64.

W czwartej części mimo braku Stokłosy, którego wyeliminowały faule, prowadzenie, które wahało się w granicach 1 - 4 punkty, było cały czas po stronie gospodarzy. W 36 minucie przewaga wałbrzyszan wzrosła do ośmiu punktów (84:76), gdy za trzy trafił Kowalski. Od tego momentu lepiej zaczęła grać Siarka, a przewaga systematycznie malała. W 37 minucie po punktach Kardasia było 84:80, a po kolejnych dziewięćdziesięciu sekundach 88:85. Na 8 sekund przed zakończeniem regulaminowego czasu gry faulowany był Kardaś i przewaga stopniała do jednego oczka (90:89). Szybki faul Grzegorzewskiego przyniósł efekt, gdyż Glapiński trafił tylko jeden rzut wolny (91:89). Co gorsza zawodnik ten popełnił faul, który sędziowie uznali za niesportowy i po dwóch rzutach Kardasia (91:91), goście mieli piłkę z boku. I znów sędziowie odgwizdali faul, tym razem Sarana, a na zegarze zostały niespełna 4 sekundy. Niezawodny w ostatnich akcjach Siarki w rzutach z linii Kardaś nie trafił jednak ani razu. Ostatnia akcja nie przyniosła efektu i po raz pierwszy w tym sezonie wałbrzyscy kibice, którzy odetchnęli z ulgą po rzutach Kardasia, byli świadkami dogrywki.

W doliczonym czasie gry na parkiet nie mogli wyjść podstawowi gracze Górnika (Stokłosa, Salamonik, Kukuczka), którzy wcześniej popełnili piąte faule, pomimo to lepiej prezentowali się gospodarze, którzy za sprawą Czerwonki i Glapińskiego objęli od początku kilkupunktowe prowadzenie i nie oddali go do końca. Przewaga wałbrzyszan tylko raz spadła do dwóch punktów (103:101 w 43 minucie), gdy za trzy trafił po raz kolejny Marciniak. Jak się później okazało były to ostatnie punkty gości. Górnik dołożył jeszcze pięć oczek do swojego dorobku i mecz zakończył zwycięstwem 108:101.

W zespole gospodarzy bardzo dobrze zaprezentował się Czerwonka, który wziął ciężar gry na siebie gdy za faule opuścili parkiet dotychczasowi liderzy. Umiejętnie rozgrywał Glapiński. Lepiej niż w sobotę zagrał Stokłosa, choć musiał opuścić przedwcześnie parkiet. Na dobrym poziomie ustabilizowali formę Nowak, Saran i Kukuczka; nieco słabiej wypadli Salamonik i Nowicki.

W ekipie Siarki znakomite zawody rozegrali Zych i Marciniak, umiejętnie prowadzeni do gry przez Kardasia i Bielaka. Dzięki nim Siarka podjęła walkę, ale w dogrywce nie potrafiła się przeciwstawić Górnikowi. Zadecydowała dłuższa ławka rezerwowych gospodarzy, których trener umiejętnie rotował składem podczas gdy trener Pyszniak, dopóki nie zmusiła go do tego sytuacja kadrowa, grał właściwie szóstką graczy. Dość powiedzieć, ze Bielak ani na moment nie zszedł z parkietu, Kardaś opuścił boisko dopiero na 16 sekund przed końcem meczu, ponad czterdzieści minut grał Marciniak.

Przed obydwoma drużynami tydzień przerwy, a kolejne spotkanie w następną sobotę. Tym razem jednak mecz odbędzie się w Tarnobrzegu, a z nożem na gardle zagrają tarnobrzeżanie, jako że porażka wyeliminuje ich z dalszych gier.


Po meczu powiedzieli:

Radosław Czerniak (trener Górnika): Bardzo trudny mecz, jeden z najtrudniejszych w sezonie. Kosztował on nas bardzo dużo. Staraliśmy się robić wszystko jak najlepiej, nie zawsze to wychodziło. Cale szczęście, że rotowaliśmy składem i zachowaliśmy siły na dogrywkę. Koniec wieńczy dzieło. Teraz jedziemy do Tarnobrzega wygrać trzeci mecz.

Zbigniew Pyszniak (trener Siarki): Mecz był dużo lepszy niż wczorajszy. Lepsze było też sędziowanie, bardziej obiektywne. Chłopcy walczyli, mecz mógł się podobać. Szkoda, że Kardaś nie trafił żadnego z dwóch rzutów wolnych w końcówce, ale stało się jak się stało. W dogrywce wiedziałem, że mamy mniejsze szanse, gdyż spadło nam kilku zawodników za przewinienia. Zespół jest trochę podłamany, ale będziemy walczyć u siebie. Sądzę, że może będzie nawet piąty mecz.

Adrian Czerwonka (Górnik): Trochę za dużo nerwowości w naszych szeregach, co powodowało niepotrzebne faule. Musimy grać mądrzej. Mogliśmy przegrać ten mecz w regulaminowym czasie, na szczęście ręka Kardasiowi zadrżała. W dogrywce już było lepiej, byliśmy lepsi, mieliśmy przewagę pod koszem. W Tarnobrzegu będzie ciężko, ale musimy wygrać jeden mecz. Rywale są od nas gorsi, ale mają dobry rzut za trzy i szybki atak i z tym musimy sobie poradzić.

Michał Saran (Górnik): Byłem zdziwiony, gdy sędzia odgwizdał moje przewinienie, po którym Kardaś miał dwa rzuty wolne mogące dać Siarce zwycięstwo. Jestem przekonany, że nie tylko nie faulowałem, ale to ja byłem faulowany. Mimo to czułem się winny i był duży strach gdy Kardaś rzucał te osobiste. Na szczęście okazały się niecelne.
Zagraliśmy dwa ciężkie mecze u siebie, teraz musimy usiąść i je przeanalizować, aby wyeliminować błędy. Za dużo na pewno przegrywaliśmy pojedynków jeden na jeden, daliśmy też im rzucać z dystansu.

Wojciech Kukuczka (Górnik): Ciężki mecz. Trudny egzamin dla nas, zwłaszcza, że spadło wielu naszych graczy za przewinienia. Gracze Siarki są dobrymi aktorami, sędziowie niestety dawali się na to nabierać. Wszyscy, którzy grali zdali ten egzamin na szóstkę, należą się im ogromne brawa. Chwała naszym niskim zawodnikom, że wzięli na siebie ciężar gry.
Ekipa Siarki od początku rzuca nam kłody pod nogi, najpierw sprawa oświetlenia, potem sprzyjający prezes czy wreszcie sędziowie. Gdyby Kardaś był klasowym zawodnikiem trafiłby choć jeden rzut wolny i załatwiłby nas. Myślę, że ta seria skończy się już w trzecim meczu, wrócimy do Wałbrzycha i będziemy spokojnie obserwować rywalizację Sportina i Stali.

Marcin Salamonik (Górnik): Dwa nietrafione osobiste Kardasia to duży prezent ze strony Siarki, ale szczęście sprzyja lepszym i to my prowadzimy 2:0. Myślę, że jesteśmy lepszym zespołem. Nie możemy im w następnym meczu pozwolić rzucać za trzy punkty, szczelnie pilnować Kardasia, Bielaka i Marciniaka. Nie będzie łatwo, lecz zrobimy wszystko, aby zakończyć tą serię w Tarnobrzegu.

Sławomir Nowak (Górnik): Mecz emocjonujący, bardzo na styku. Cieszę się, że udało się nam wygrać. Przeciwnik miał swoje szanse na zwycięstwo, ale nie wykorzystał ich i to się zemściło. Chcemy zakończyć tę serię w Tarnobrzegu.

Piotr Kardaś (Siarka): Mecz dla kibiców bardzo dobry. Pretensję mogę mieć tylko do siebie, można powiedzieć, że doprowadziłem do dogrywki tymi dwoma niecelnymi rzutami. Chyba podszedłem do nich na zbytnim luzie i stało się jak się stało. Trafiałem wcześniej trudniejsze rzuty osobiste, które doprowadzały do remisu, a te teoretycznie łatwiejsze spudłowałem.

Michał Marciniak (Siarka): Mecz ciężki, tym bardziej, że drugi w ostatnich dwóch dniach. Spotkanie mogło się podobać. Chcieliśmy wygrać pierwszy mecz, ale gdy się nie udało to podjęliśmy walkę w drugim. Mieliśmy dużą szansę na zwycięstwo, niestety nie udało się. Myślę, ze wrócimy do Wałbrzycha na piąte spotkanie.

Sławek Skonieczny


Pary play-off (rywalizacja toczy się do 3 zwycięstw):
Zastal Zielona Góra (1) - Resovia Rzeszów (8) 84:69 (2:0)
Sportino Inowrocław (3) - Stal Stalowa Wola (6) 81:64 (1:1)
Basket Kwidzyn (4) - Znicz Basket Pruszków (5) 99:67(2:0)

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Arcadio
2007.03.31 08:33:06
IP: 83.4.118.166
myślę, że błażej jest odpowiedzialny za coś innego niż rzuty za 3. Pamiętajmy że mamy superstrzelców za 3 (Stokłosa, Kowalski, Saran, Czerownka, Józek)
ja
2007.03.29 10:47:23
IP: 83.17.100.42
Do martina: "Kukuczka trochę przypomina mi Radka Hyżego, braki techniczne nadrabia zaanagażowaniem i walką."

Jak Hyży na 88 oddanych osobistych trafia w tym sezonie 37 to można mówić rzeczywiście o brakach technicznych. Ale Kuki trafia 77/84. Pół Polski by chciało mieć takie "braki techniczne" ;) Swoją drogą 92% to jest trzecia skuteczność osobistych spośród wszystkich grających w Polsce koszykarzy (wliczając DBE), a w NBA tylko dwóch ma aktualnie wyższą spośród tych co oddali >60 rzutów :D
LOL3
2007.03.28 14:16:35
IP: 83.27.196.197
Duchu zrób coś z komentarzami bo są poucinane:/(po prawej stronie )Pozdrawiam ; od ducha: u mnie wszystko jest jak najbardziej ok :) jesli mozesz to zrob screena i wyslij mi na maila.
wars
2007.03.28 11:29:02
IP: 85.210.241.135
Duzo by pisac o Wojtku takze powiem tylko tyle, ze lepiej go miec w druzynie niz przeciwko.
Szymon
2007.03.28 08:55:23
IP: 84.40.240.173
Do hmmm: Myśle że jakby Błażejowi pozwolili rzucać x3 to by to robił na podobnym procencie co Kukuczka, alebo i lepszym:) Pozdrówa!
Martin
2007.03.28 08:15:43
IP: 83.8.41.93
Kibicie Siarki mówią o Kukuczce jakieś dziwne rzeczy, a jakby grał w ich drużynie to pewnie byłby ulubieńcem kibiców. Kukuczka trochę przypomina mi Radka Hyżego, braki techniczne nadrabia zaanagażowaniem i walką. :)
Roman Kołtoń
2007.03.28 01:20:42
IP: 195.116.150.179
Na początek przede wszyskim gratuluje dwóch wygranych. Siarka w drugim spotkaniu pokazała na co ją tak na prwadę stać i z pewnością Górnikowi w Tarnobrzegu nie będzie łatwo! Żenadą i to w stopniu najwyższym jest to co po meczu powiedział koszykarz Wojciech Kukuczka. Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałem się z takim chamskim wypowiadaniem się na temat rywala ...
krzyss3
2007.03.27 23:47:01
IP: 83.8.50.226
to dopiero kultura..
krzyss3
2007.03.27 23:46:42
IP: 83.8.50.226

http://szort.pl/pz7lr

Viking
2007.03.27 23:05:59
IP: 83.27.223.7
Kuki Kuki Kuki Kuki Kuki Kuki Kuki Kuk - Dumni po wygranej Wierni po porażce Górnik Wałbrzych !
kierzan2103
2007.03.27 21:27:54
IP: 81.15.216.51
KUKI JEST OK PRAWDZIWY TWARDZIEL W ZESPOLE GORNIKA!!!WOGULE WSZYSCY SA ZAJEBISCI!CALY ZESPOL!TYLKO GORNIK!NASZ KS!!!
loool4
2007.03.27 21:01:23
IP: 87.105.49.2
Kukuczka to dobry zawodnik, swietny duch druzyny, potrafiacy wszystkich zmobilizowac do walki, i cfaniak;) takie jest moje zdanie
Dager
2007.03.27 20:29:09
IP: 83.3.108.154
Gratuluje koszykarzom, zapraszam w SOBOTĘ na godz 16 na Ratuszowa! Górnik zainauguruje runde wiosenna meczem z Pogonią Oleśnica !!!
hmmm
2007.03.27 15:50:00
IP: 212.160.147.32
i jeszcze jedno. mowiles cos o kibicach z calej polski, no wiec wiedz, ze kibice w w-chu maja odmienne zdanie:D gdy gral w sportowcu, tez podpadl kibicom z w-cha:D ale teraz jest ulubiencem:D robi to co do niego nalezy. i robi to dobrze:D
hmmm
2007.03.27 15:47:57
IP: 212.160.147.32
wydaje mi sie ze kukuczka to odpowiedni czlowiek, aby mobilizowac i utrzymywac ducha walki w druzynie(no i na trybunach). nikt tak jak on nie potrafi pobudzic druzyny w okresie slabszej gry druzyny. po za tym nie da sie ocenic jego umiejetnosci zutu za 3:D jaki srodkowy to potrafi??? zapewniam, ze wojtek kukuczka jest porywczy tylko na boisku, bo tam liczy sie walka. po meczu to inny czlowiek. po meczu podziekowal zawodnikom siarki za mecz. na boisku liczy sie walka o pilke, ale tez i walka psychologiczna. takie to tylko moje skromne zdanie.

pozdrawiam:D
Viking
2007.03.27 14:49:22
IP: 83.27.239.87
Kuki Kuki Kuki Kuki Kuki Kuki Kuki Kuki - Górnik Wałbrzych Biało Niebieskie Religia!
siarkowiec
2007.03.27 14:32:46
IP: 80.48.35.195
Kukuczka jak grał jeszcze w Sportowcu Częstochowa to nie miał najlepszych chwil w tarnobrzegu. Po tym jak brutalnie faulował jednego zawodnika Siarki a nastepnie wdał się w dryskusje z Kardasiem bodajże to już wtedy kibice nie mieli o nim dobrego zdania..
duch
2007.03.26 23:26:46
IP: 81.15.216.51
Niestety nie mam wplywu na pojawiajace sie na stronie www.twoje-sudety.pl komentarze, wiec tych obrazajacych zawodnikow Siarki nie moge usunac... przykro mi :(
Michał Cisło
2007.03.26 22:35:39
IP: 83.27.187.17
Dobrze wiesz, że moja niezbyt. Ja chciałem inaczej to rozwiązać;)
siarkowiec..
2007.03.26 22:20:14
IP: 80.48.126.101
mam szacunek do waszego klubu, ale to co ten wasz kukuczka powiedzial po meczu to zenada:/ nie rozumie po co on wszystkich prowokuje:/ a moze taka jest jego rola w druzynie do ktorej jest za slaby.. nie wiem czy wiecie ale cala polska sie z niego smieje bo jedyne co umie to prowokowac( nom i rzucac osobiste). nie chce tu nikogo draznic ale taka jest prawda. licze na to ze awansujecie do DBE.. pozdro:)) ; od ducha: to polecam podpytac nie calej Polski, ale druzyn, w ktorych Wojtek gral o to jaki wplyw ma na druzyne :) nie wiem moze w Tarnobrzegu liczy sie tylko to ile kto rzuci punktow, ale w Wchu trener Czerniak ma troche inna filozofie :)
Damian
2007.03.26 21:48:01
IP: 83.27.254.119
U mnei w III LO jakies dziewczyny tancza ale czy by chciało i dało by rade zeby tanczyły na Górniku to mi nic nei wiadomo ....do tego tez trzeba miec kase na storoje itp ....
Michał Cisło
2007.03.26 21:31:02
IP: 83.27.187.17
Zostaliśmy oficjalnie przeproszeni na stronie Siarki, ale warto wspomnieć kto się do tego przyczynił:) Wielkie brawa dla naszego redaktora naczelnego Marcina:P ; od ducha: zasluga wspolna kibicow Górnika i Twoja Michał tez :)
partizan
2007.03.26 19:54:02
IP: 81.168.211.100
mam takie pytanie, dlaczego jeszcze nikt się nie zainteresował tym żeby na meczach występowały dziewczyny z grup tanecznych VIVA i innych, dają radę dziewczyny wygrywaja konkursy od razu by się robiło ładniej na meczach, czy jest tu ktoś w temacie??
mati
2007.03.26 18:20:31
IP: 83.27.192.69
Trzeba podkreślić ,że na stronie e-basket ,żaden inny mecz nie został opisany za wyjątkiem Górnika Wałbrzych , biedni kibice tych drużyn muszą się cieszyć tylko ze statystyk . Tylko Górnik Nasz KS !!!!!!! ; od ducha: i tu wielkie uklony w strone Sławka Skoniecznego! :)
Do Cinek
2007.03.26 18:17:09
IP: 87.105.54.241
Do Cinek:w meczu z Kątami strzelił Fraś i Masiel:)pozdrawiam
Cinek
2007.03.26 16:07:51
IP: 81.15.216.51
Kto strzelil dla Gornika z Katami? Duchu strona pilkarzy bedzie miala ten sam adres czy jakis nowy?? ; od ducha: raczej ten sam adres bedzie.
Dr.J
2007.03.26 15:36:52
IP: 83.242.63.54
Duchu, co sie dzieje ze strona pilkarzy?maja jakas nowa czy co? ; od ducha: lada dzien powinna ruszyc stronka z nowa szata, ale szczegolow nie znam.
KS KSG
2007.03.26 15:36:03
IP: 87.105.54.241
Duchu z kąd tych sędziów wzieli???Chyba z cyrku!!!Zgadzam sie z duchem i większości kibiców to Saran był faulowany!!!Duchu a słyszałeś jak kibice śpiewali Wojtek Kukuczka to co Kuki zaczoł śpiewać:Górnik Wałbrzych Górnik Wałbrzych on jest SUPER jak cała drużyna!!!Pozdrawiam P.S.stawiam 3:1 dla nas:) ; od ducha: no Kuki jest asiorem :)
Polan
2007.03.26 15:27:31
IP: 82.177.98.1
Brawo dla Adriana Czerwonki!!!
Oby tak dalej, wspanialy powrot po kontuzji.Czekam na wspanialy wystep w Tarnobrzegu i zakonczenie rywalizacji 3:0.Pozdrawiam Paweł z Rzeszowa:)
Norbi
2007.03.26 14:51:49
IP: 83.8.37.248
Tylko po co Czerniak tak kombinuje z tymi zmianami ?? Jesli dobrze idzie jednym to nie ma sensu ich zmieniac !! ; od ducha: czyzby konkurencja dla trenera nam rosla? :)
kibic
2007.03.26 14:06:18
IP: 81.15.216.54
A wszytko to jest dzięki wielkiemu Radosławowi Czerniakowi i naszej wspaniałej drużynie. P.S podziękowania również dla Karasia!!!
Viking
2007.03.26 13:56:51
IP: 83.27.216.246
Kuki Kuki Kuki Kuki Kuki Kuki Kuki Kuki - Górnik Wałbrzych Biało Niebieskie Religia!
kristofer
2007.03.26 13:14:21
IP: 81.15.135.185
CO to był za mecz!!!!!Dla takich spotkań warto żyć.Dramat miał kilka odsłon,ale kropkę nad "i" postawiła lepsza ,wspaniała drużyna.Brawo dla wszystkich na parkiecie itrybunach.Ciężko będzie w Tarnobrzegu ,ale jestem spokojny o tą potyczkę.Ewentualnie w Wałbrzychu nie damy Siarce szans.Nie ma co obarczać poszczególnych graczy za słabszą dyspozycję.Nie zawsze wszystko wychodzi.Każdy z Was w coś kiedyś grał lub gra...i jak zawsze wychodziło...????Pozdrawiam.Brawo GÓRNIK!!!
Zasmucony
2007.03.26 12:54:56
IP: 83.8.37.248
Stokłosa jest prawie najbardziej doswiadczonym z naszych graczy nie NIE MOZE spadac za 5 przewinien juz w 3 kwarcie !!!! Kto ma wygrywac dla nas mecze?? Jacek Dymarski, który sam na sam z koszem przerzuca go !! ; od ducha: ten sam Jacek w koncowce zebral 2 bardzo wazne pilki. Po raz kolejny napisze: wygrywa i przegrywa CALA DRUZYNA!
Misiek
2007.03.26 12:28:17
IP: 83.4.125.180
No no a oto cytat ze strony siarki... OD REDAKCJI: W wyżej przytoczonych wypowiedziach uwagę zwraca przede wszystkim to, co do wyartykułowania po tym meczu ma gracz Wałbrzycha Kukuczka. Zawodnik ten znany jest z kontrowersyjnego zachowania, ale tym razem przeszedł chyba samego siebie. Jak widać sztuka wygrywania jest mu całkowicie obca, podobnie zreszta jak pojęcie szacunku do rywala. Wypada tylko mieć nadzieję, że koszykarze Siarki przeczytają te słowa, bo o lepszą motywację do ogrania wałbrzyszan i utarcia nosa butnemu Kukuczce naprawdę trudno. Tymi wypowiedziami zaserwował zresztą swojej ekipie "niedźwiedzią" przysługę, bo z pewnością zmobilizował w odpowiedni sposób naszych graczy przed sobotnim spotkaniem. A skoro nie umie wygrywać, to nasi koszykarze powinni spróbować go nauczyć, jak należy z godnością i honorem przyjąć porażkę, choć śmiemy wątpić, czy pan Kukuczka jest w intelektualnym stanie przyswoić sobie pewne wartości. Warto jednak spróbować. Jedno jest pewne. Mając na uwadze incydent z Danielem Wallem w sezonie zasadniczym i jego lekceważące wypowiedzi po dzisiejszym meczu może się on spodziewać "gorącego" przywitania w Tarnobrzegu

Kuki dobrze powiedział a jakis frajerzyna, który nie był na meczu się wypowiada... żenujące. Brawo dla Siarki za walkę, bo zrobili na mnie wrażenie szczególnie Marciniak i mimo wszystko Kardaś, który świetnie rozgrywał! Ale to KS jest lepszym zespołem i gdyby nie sędziowei nie mielibyśmy tego horroru!
HASAN_SAS
2007.03.26 09:31:21
IP: 83.8.12.147
http://www.walbrzych.info/?wczytaj=wiadomosci&kategoria=News&show=2981

pojawił się filmik
Arcadio
2007.03.26 09:12:41
IP: 83.27.215.83
to są play-offy. NIe wytykajcie błędów poszczególnym zawodników. Duch dobrze mówi o drużynie. Nie idzie jednemu po to jest ławka i inni gracze. GRA DRUZYNA. Trener dobrze mówił. Kązdy mecz to osobna historia. Znawcy basketu widzą, że inna jest determinacja, obrona, emocje w takich meczach. Moim zdaniem plan na ten weekend wykonany w 200%. Bo oprócz 2:0 dla Górnika mamy zdrowego i latającego Czerwonego i sfrustrowanych graczy Siarki... juz witali się z gąską i.... Co do graczy Siarki to Zychowi puściły nerwy i dyskutował z kibicami przy ławce, a raczej puścił jeden epitet(bardzo wulgarny) za co został sowicie wynagrodzony słownie ;) To jest wojna i wszystkie chwyty dozwolone. a kibice poezja. Czekam na 3:0 i półfinał- to będą emocje
damian
2007.03.26 08:30:03
IP: 83.27.240.169
mecz ogolnie bardzo fajny...
prymus
2007.03.26 03:52:17
IP: 83.8.23.215
ja wogole powiem wam tylko jedno jestescie za i fajni jak to facet ktory ich prowadzi mowi liczy sie sztych hyhy a po drugie to prosze was o jedno nie dajcie sie emocja bo jesstem za ks ale ale ten trener na P. z siarki zrobi wszystko by gornik nie wygral w siarce bo sie boji hyhy malo tego tak sie chlopak zrobil z soboty na niedziele ze nawet nie wiedzial o co chodzi i co swiatla Tobie przeszkadzaly co siedziowie nie dali Ci dzis szansy :P Wall respeckt za ambicje Zychu nie bij tak ;D to nie ladnie :P
Danek
2007.03.26 00:15:28
IP: 87.105.203.31
Ale ta fotka przy niusie to nie jest z meczu z siarka hihihih admin pomylka :) ; od ducha: zadna pomylka :) to sa ogolne fotki i beda sie powtarzac. Maja tylko mniej wiecej obrazowac tresc newsa.
Pasmion
2007.03.25 23:54:01
IP: 84.40.240.106
Mecz Emocjonujący ,gorąca Atmosfera, niezły doping momentami wręcz bardzo dobry,co tu wiele pisać kawał dobrego basketu,jako,że z niejakim panem Ć. po meczu wypilim 2 Markoni i 3butelki czegoś czerwonego życzę wszystkim kibicą Górnika Wałbrzych Dobranoc :)
krzyss3
2007.03.25 23:10:12
IP: 83.8.49.120
na dodatek stoklosa 4 asysty i 4 straty wiec blians na zero. wymagacie od stoklosy bog wie czego...
Nikt ważny
2007.03.25 23:00:53
IP: 83.27.252.170
Ej DajcIE spokój ze Stokłosą 100% ZA 2 PKT 50% ZA 3 I Z OSOBISTEGO 100% TO ŹLE???????????
Waldi-Dinozaur
2007.03.25 23:00:49
IP: 83.242.60.114
Moje gratulacje dla calej druzyny i dla wszystkich fanöw Görnika.Ja sluchalem relacji z meczu przez internet w radiu a na dogrywke ubralem czapke Wikinga ktöra chyba pomogla.(do ducha,dziekuje ci kolego ze tak wytrwale tlumaczysz co to jest odpowiedzialnosc zbiorowa w druzynie a was fanöw prosze o wyrozumialosc za popelnione bledy) ; od ducha: pozdrowka :)
bugi
2007.03.25 22:46:58
IP: 81.15.216.51
Do Kaśki i innych: moze i w sobote Stokłosa nie zagral najlepiej, zeby nie powiedziec ze strasznie...ale dzisiaj zagral naprawde dobrze...:P ale kazdy widzi tylko to co chce widziec i zawsze trzeba kogos objechac, wiec pada na Stokiego;P popatrzcie ze wieksza polowa naszych zawodnikow zagrala o wiele gorzej od niego, ale jak zwykle to on jest zly;) zastanowcie sie co piszecie...;)
zakrzew
2007.03.25 22:44:37
IP: 83.27.15.243
GÓRNIK WAŁBRZYCH EKSTRAKLASA WITA fantastyczne spotkanie kupa emocji dziwie się jednemu jak sędziowie zdołali wyjechać z wałbrzycha :) nie powinli widzieli ale tylko w jedną strone bedąc tuż za koszem było widać kupe faulów gości nie odgwizdanych . Ps. w koncówie z tym laserem to prawda byłem na meczu i widziałem zamieszanie ponoć przed osobistymi koleś z siarki dostał po ślepiach prawda czy jaja se robili :) jeśli juz dostał to słabo bo trafił. Chłopaki jeszcze jeden mecz z siarka trzy w półfinale i dbl ......to sie rozmarzyłem TYLKO GÓRNIK NASZ KS
Viking
2007.03.25 22:44:30
IP: 83.27.204.163
Pomeczowa wypowiedź Kukiego na e-baskecie jest rewelacyjna :) I jak tu go nie uwielbiać? Kuki Biało-Niebieski Kozak :) Hej Hej KSG !!!
krzyss3
2007.03.25 22:42:03
IP: 83.8.49.120
no zobaczylismy 2 efektowne spotkania, ktore w napieciu trzymaly do konca. kardas popisal sie na calego, ten mecz pokazal czego mu brakuje - zimnej krwi, a raczej sztywnej reki :) fakt ze nie musialby tego robic gdyby nie sedziowie, ktorzy momentami byli chyba w oblokach. dobrze ze mecz zakonczyl sie zwyciestwem , jest 2 do jaja . siarka powoli sie wypala i mysle ze juz w sobote definitywnie zagasnie :) co do walla - chyba zbyt mocno chcial sie zrewanzowac za mecz w rundzie zasadniczej i wyszlo mu to ponizej poziomu jaki prezentuje jego zespol. zych za to dzis zaczal fikac i stal sie kolejnym "ulubiencem" publiki walbrzyskiej. jesli wchodzi w dyskusje z kibicami, to slabo swiadczy o jego profesionalizmie. nie potrafi skupic sie na grze , wszedzie szuka dziury w calym..
łysy
2007.03.25 22:41:27
IP: 83.27.176.109
jakie horror był w koncówce. przez kaprysy kaloszy moglismy przegrac. dobrze ze sie pomylił. brawo górnik:)
Borat
2007.03.25 22:27:36
IP: 83.27.61.64
Łałałyła!!
korn
2007.03.25 22:25:34
IP: 24.215.199.152
to sa play-offy. Tu nie ma latwych meczow! Kazde spotkanie to walka na smierc i zycie! GORNIK WALBRZYCH TO JEST NAJLEPSZY KLUB! Iver - extraklasa bedzie nasza Brachu! ; od ducha: sie wie Bro! :)
kibic ksg
2007.03.25 22:22:19
IP: 81.15.216.54
Sądze że nie ma co tak najeżdżać na Sarana bo wszycy mocni siedzieli za faule zamiast pokazać co potrafią a tymczasem on jakoś grał prawie cały czas a nie jak Kukuczka , Salomonik czy nasz Kapitan siedział!!!
Marko
2007.03.25 22:20:48
IP: 81.15.216.51
zgadzam się z Kaśką co do Stokłosy ostatnio spala mecze!! nie oszukujmy się ale ten mecz zawdzięczamy Kardasiowi.Górniku do boju!! trzymam kciuki 31,03 nie dajcie sie za daleko doszliście ; szkoda stracić szanse. Wygrajcie to dla kibiców i wspaniałego trenera.
Kaśka
2007.03.25 22:11:45
IP: 81.15.216.51
Brawo dla trenera Czerniaka. Dużo szczęścia dziś Górniczek miał - ale będzie coraz trudniej - Stokłosa zauważaj czasem kolegów na boisku !!
hmmmm
2007.03.25 22:11:38
IP: 83.14.173.170
prawda jest taka ze mieli szczescie ze doprowadzili do remisu. klika glupich fauli przesadzily o dogrywce. to nie powinno miec miejsca. z drugiej strony... jak moza nie wykorzystac 2 osobistych w koncowce. cyniczne buahahaha dla tego pana:D meczyk dobry, gardlo zdarte... ogolnie na plus imprezka:D

partizan
2007.03.25 21:52:14
IP: 81.168.211.100
www.walbrzych.info/klik/2007.03.25.Gornik/
Majk
2007.03.25 21:40:39
IP: 83.22.131.249
Sysiu troszke mnie dziwia Twoje wypowidzi ze jedziesz po chlopakach mimo ze zostawili bardzo duzo zdrowia na boisku. Trzeba sie cieszyc wygrana a nie narzekac.
sysiu
2007.03.25 21:37:36
IP: 83.8.61.152
do duszka. A czy kolega nie zauwazyl ze gdyby zawodnik z siarki trafil 1 osobistego to bylaby porazka. I caly trud druzyny poszedlby na marne przez sarana. Rozumiem emocje ale tu sie liczy dobro druzyny i jesli zawodnik popelnia taki blad na 3 sekundy przed koncem to nastepny mecz powinnien podawac reczniki. Moze wtedy zmadrzałby.
do Rodmana.......fujjjjj ja tez to czulem...:( ; od ducha: a czy kolega widzial ta akcje? Michał dostal lokciem w twarz (nie pierwszy i nie drugi raz - a sedziowie nie chcieli chyba tego widziec), a faul odgwizdali jemu! to byla parodia - akurat stalem na balkonie nad ta akcja i nie mam zielonego pojecia jak tam sedzia mogl widziec nasz faul. Po za kolejny napisze: wygrywa i przegrywa CALA DRUZYNA! a jak wolisz wytykac wszystkim bledy, no to juz Twoj problem. Tak samo mozesz winic innych, ze nie trafili jakiejs trojki albo osobistego wczesniej - prawda? :)
mpg
2007.03.25 21:31:02
IP: 83.27.203.73
jesli chodzi o ostatnia akcje z M.Saranem to oczywiście sie zgadzam, ale mi chodzi o całość, zarówno mecz dzisiejszy i wczorajszy. sam powiedz czy nie bylo kilka spornych sytuacji, które zostały jednak odgwizdane na korzyśc naszego klubu. generalnie jestem za Górnikiem i zycze klubowi jak najlepiej ale chce tylko podkreslic ze bedzie bardzo trudno wygrac z Siarka na ich terenie. nie możemy pozwolic przeciwnikowi na tyle "trójek" co mialo miejsce w ten weekend. trzymam kciuki i licze ze jednak nie dojdzie do spotkanie nr5 bo wtedy juz wszystko jest możliwe. ; od ducha: wporownaniu z tym co np. wyprawiali panowie w czerni w Czestochowie na naszym meczu, to dzisiaj sedziowali niemal idealnie :) zawsze sie narzekalo i bedzie narzekac na sedziow - taka ich praca, no i nasza jakby tez :P
sysiu
2007.03.25 21:25:50
IP: 83.8.61.152
Moim zdaniem bardzo dobrze zagral Czerwonka i bylo widac ogromne doswiadczenie Kukuczki. A Saran powinnien bardziej myslec. Przez jego glupote Gornik prawie przegral mecz. A stokłosa najlepiej jakby kupił sobie chusteczki do plakania. On jest tak potwornie slaby a jego samolubstwo jest perfekcyjne...:) ; od ducha: mecz wygrywa i przegrywa DRUZYNA! jakby kolega nie zauwazyl, to bez punktow Michała czy Marcina, mecz bylby przegrany.
kolo
2007.03.25 21:24:01
IP: 83.14.173.254
Moderator...dlaczego piszesz punkty zawodników a statystyki tylko niektórych...? Albo pisz wszytkich albo nikogo... ; od ducha: staram sie zaznaczyc te wazniejsze statsy - wybacz, ale bede pisal co uwazam za sluszne i potrzebne :)
mpg
2007.03.25 21:18:03
IP: 83.27.203.73
zapowiada sie 5 spotkan z Siarka, bo niestety ale z taką gra bedzie ciezko a sedziowie na wyjezdzie nie beda tak pomagali ; od ducha: to co dzisiaj sedziowie robili pod koniec regulaminowego czasu gry, to pomaganie nam? :) to byla parodia sedziowania moim zdaniem... Michał Saran jest okladany lokciami kilka razy, a jemu sa odgwizdywane fale.
Martin
2007.03.25 21:10:59
IP: 83.8.36.162
Wygrana cieszy bardzo, ale nie możemy popaść w huraoptymizm, znaczy się zawodnicy nie mogą popaść ;]
Viking
2007.03.25 21:04:02
IP: 83.27.204.163
do Niktwazny: mam na myśli dogrywkę i punkty w niej zdobyte!!!!!!!!!!!!!!!
RODMAN
2007.03.25 21:03:11
IP: 83.27.106.170
NIEZLY HORROR W WALBRZYCHU.NERWOWA KONCOWKA PRZED DOGRYWKA TO TYLKO NASZA WINA,I TE OSOBISTE... OGOLNIE SUPER MECZ I ATMOSFERA NA TRYBUNACH.NIEKTORZY NAWET POPUSZCZALI Z WRAZENIA.SZCZEGOLNIE TAKI SPASIONY PAN PRZED NAMI.ALE WSZYSCY PRZEZYLI.TYLKO GORNIK NASZ KS
woody
2007.03.25 20:59:36
IP: 195.22.97.40
Uff.... co sedziowie dzisiaj dali czadu z tymi technicznymi... brak slow :) Brawo Górnik, dziękujemy Kardasiowi :)
Nikt ważny
2007.03.25 20:58:53
IP: 83.27.252.170
Co ty Viking wypisujesz za bzdury! Zwyciężyliśmy bo gość nietrafił ani 1 osobistego!! Fakt że Czerniak jest Super ale Sędzia ten 3 razy wydrukował Wynik. Tak byśmy na spokoju wygrali!!
Parando
2007.03.25 20:55:58
IP: 83.4.124.60
masakra!!!!prawie włosy sobie z głowy wyrwałem.uff....się działo:)Tylko Górnik Nasz KS!!!!!
Viking
2007.03.25 20:50:02
IP: 83.27.204.163
A teraz wpisywać tutaj gratulacje dla trenera Czerniaka za ostatnie minuty!!! To dzięki jego fenomenalnemu rozplanowaniu ostatnich minut wygraliśmy mecz! WIELKIE dzięki Panie Czerniak!
Viking
2007.03.25 20:46:07
IP: 83.27.204.163
Graaaaj Górniku jak za dawnych lat gdyś do ekstraklasy pukał bramy My czekamy ładnych parę lat aby Górnik Wałbrzych w ekstraklasie grał!!!
romm
2007.03.25 20:35:02
IP: 87.105.49.186
horror z hepy endem dobrze ze wygrali a juz zwatpilem przy rzutach Kardasia
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl