Sportino lepsze w meczu nr 1/ 2007-04-14 20:43:20 /

Niestety koszykarze Górnika Wałbrzych przegrali u siebie pierwszy mecz o awans do ekstraklasy ze Sportino Inowrocław 69:77 (16:23, 18:4, 14:17, 21:33).
Górnik: Czerwonka 19 (1x3), Glapiński 13, Saran 10 (2x3), Salamonik 7 (1x3), Nowak 6 (5 przechwytów), Kukuczka 6 (2x3), Kowalski 3 (1x3), Stokłosa 3, Józefowicz 0.
Sportino: Szubarga 23 (4x3), Cywiński 22, Wichniarz 10, Małecki 8, Gabiński 7 (2x3), Żytko 7 (1x3), Piechucki 0, Świderski 0, Robak 0, Świętoński 0.

FOTORELACJA (kliknij)

W półfinale I ligi, czyli w bezpośredniej walce o awans do ekstraklasy, drużyna Górnika podejmowała Sportino Inowrocław. Obie ekipy stawiają sobie za cal wywalczenie awansu, więc seria zapowiada się emocjonująco.

Mecz rozpoczął się dobrze dla gości, którzy zaczęli dość agresywnie i po punktach Cywińskiego szybko objęli prowadzenie (0:4). Górnik równie szybko jednak doszedł Sportino, a po chwili prowadził 8:4. Dobrze prezentowali się w tym fragmencie gry Glapiński i Czerwonka. Kolejne minuty należały jednak do inowrocławian, którzy ponownie objęli prowadzenie, i w 7 minucie po trójce Szubargi było 11:16. Przewaga taka utrzymała się do końca tej części, którą wygrali goście 23:16.

Druga kwarta to wreszcie taka gra Górnika na jaką czekali wszyscy kibice. Górnik bardzo dobrze grał w obronie i choć w pierwszej połowie tej części gry zdobywanie punktów nie szło gospodarzom najlepiej to jednak systematycznie zmniejszali przewagę gości. W 15 minucie było już 24:25. Od tego momentu do dobrej obrony Górnik dołożył również skuteczną grę w ataku. Punkty zdobywali Nowak i Czerwonka (100% skuteczności w pierwszych dwudziestu minutach), a przewaga rosła i po dwóch kwartach gospodarze prowadzili 34:27.

Trzecia kwarta to bardzo wyrównana gra obu ekip, z lekkim wskazaniem na inowrocławian, którzy cały czas gonili wynik. Udało im się w końcówce dojść gospodarzy na dwa punkty (46:44), ale po stracie gości w ostatniej akcji tej części Czerwonka zdobył dwa punkty i po trzydziestu minutach wynik brzmiał 48:44.

Czwarta kwarta zaczęła się od trzech punktów Sarana i było 51:44. Niestety dla wałbrzyszan gra Górnika siadła, a do głosu zaczęli dochodzić goście, kierowani bardzo dobrze przez Szubargę. Przewaga gospodarzy systematycznie malała. Najpierw po dwóch rzutach za trzy Gabińskiego w 32 minucie przewaga stopniała do trzech punktów (53:50), po kolejnej, tym razem Żytki, był już remis (55:55), a następnie za sprawą Cywińskiego inowrocławianie objęli prowadzenie (55:57). Goście na tym nie poprzestali i przy bardzo nieskutecznej grze w ataku Górnika powiększali przewagę i w 36 minucie Cywiński wyprowadził gości na sześciopunktowe prowadzenie (61:55). Górnik zerwał się jeszcze do ataku, za trzy trafili Salamonik i Kukuczka (61:65), ale to wszystko na co stać było Górnika w tej kwarcie. Sportino po rzutach Żytki i Wichniarza wyszło na dziewięciopunktowe prowadzenie (70:61), którego nie oddało już do końca. Wałbrzyszanie próbowali szybkich fauli, ale rzuty wolne skutecznie wykonywane przez gości powodowały, ze przewaga nie malała i ostatecznie Sportino pokonalo Górnika 77:69.

W drużynie Górnika bardzo dobrze prezentował się Czerwonka, który niestety dla miejscowych nie grał w decydujących momentach czwartej kwarty. Dobrze zaprezentował się też Nowak, Nie błyszczeli jak nas do tego przyzwyczaili Kukuczka i Saran, natomiast zdecydowanie słabiej niż zwykle zagrał Salamonik. U gości na wyróżnienie zasługuje Szubarga, który nie tylko bardzo dobrze prowadził grę gości, ale również był najskuteczniejszym strzelcem. Wspierał go w tym Cywiński.

Po pierwszym meczu 1:0, raczej niespodziewanie, prowadzi Sportino. Wszyscy w Wałbrzychu, a przede wszystkim sami zawodnicy Górnika wierzą, że następne mecze będą zdecydowanie lepsze w wykonaniu podopiecznych Radosława Czerniaka, a sprawa awansu jest wciąż otwarta.

Po meczu powiedzieli:

Radosław Czerniak (trener Górnika): Przegrana właściwie na własne życzenie. Musimy poprawić parę elementów do jutra i wygrać następny mecz.

Sławomir Nowak (Górnik): Niestety porażka. Musimy wykazać więcej determinacji jutro i wygrać mecz, a potem następne dwa w Inowrocławiu. Pokazaliśmy już, że potrafimy grać na wyjazdach i zrobimy wszystko żeby to udowodnić.

Krzysztof Szubarga (Sportino): Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa. Pierwszy mecz jest bardzo ważny, ale nie oznacza to, że Górnik łatwo nam się podda w następnych spotkaniach. Rywalizacja będzie trwała do samego końca.

Trener Sportino, Aleksander Krutikow, w mało elegancki sposób odmówił komentarza.

Sławek Skonieczny

krzyss3
2007.04.16 00:07:52
IP: 83.8.6.126
do arasson : lepiej byc fantasta ,niz "bucem"(bez obrazy), ktory idzie na mecz podniecony jak pies na widok suki z cieczka ,a wychodzi przed koncem, bo druzynie nie idzie. ( na przyszlosc pozostaw swoje glupie komentarze w moim kierunku dla siebie, bo to nie forum..)
Butch(Siarkowiec)
2007.04.15 19:19:54
IP: 81.219.151.3
2:0 dla Sportino. hehehe. DBE nie dla Was. :-) do zobaczenia w przyszlym sezonie.
IP: 83.8.231.105
Ciężko jest przełknąć pigułę porażki. Prawda niestety jest taka, że Górnik w ogóle nie zagrał słabszego meczu. Po prostu Sportino nie pozwoliło na za dużo Górnikowi ! Sportino to najlepsza druzyna w I lidze, ale niestety nie zawsze przykłada się do meczów i ma tendencję do lekceważenia przeciwników słabszych. Stąd nieoczekiwane porażki. Ale jak Sportino zagra mecz na serio, to nie ma mocnych i o tym przekonał się właśnie wczoraj Górnik. Nie wiem jak będzie dzisiaj, ale wszystko zależy od podejścia zawodników Sportino do meczu. Jeżeli będą chcieli naprawde wygrać, to wygrają i żadne spekulacje nie mogą wchodzić tu w grę. Oni po prostu są naprawdę najlepsi w lidze i to bez względu na to, czy wyeliminują Górnika czy nie !!! Takie są fakty !
highti
2007.04.15 15:16:34
IP: 83.14.224.114
Górnik wczoraj przegrał na własną prośbę, ale dziś i za tydzień już wszystko wróci do normy. Górnik wygra rywalizację 3-1 lub 3-2. Coś słabiutko dziś z tym dopingiem dzieciaki z Inowrocławia? Mama kupiła wam bębenki ale chyba nie wytłumaczyła do czego służą :)
TYLKO GÓRNIK Jutro Osir odleci za sprawą najlepszych wałbrzyskich kibiców. A wy dzieciaki przeczytać instrukcję obsługi do bębenków. KSG KSG KSG Duszku podaj mi do siebie kontakt ; od ducha: kontakt jest w dziale "kontakt" :) marcind@hm.pl
do scofield
2007.04.15 15:08:24
IP: 83.8.41.89
calkowicie sie z Toba zgadzam. porazka boli ale kibice sa od tego zeby wspierac swoj zespol!! pozatym sami spiewacie piosenke "czy jest dobrze czy zle.." a potem sie wypinacie na zespol i mowicie ze sa slabi. tak prawdziwi kibice nie robai. chyba ze jestes zwyklym piknikowcem.
arasson
2007.04.15 14:46:22
IP: 83.9.108.162
Krzyss3 : A potem wyłączasz play'a i kładziesz się grzecznie spać...ale fantasta.
dsds
2007.04.15 11:56:28
IP: 87.105.200.78
No i widać niektórych "kibiców" przegramy to Gornik jest taki i owaki a jak wygrywają to placza ze szczescia i niewiadomo jak kochaj swój Klub ;/ Pozdro dla Prawdziwych Kibiców i Ducha;D
WIERNI PO PORAŻCE, Dumni Po Zwycięstwie ; od ducha: pozdrowka :)
KIERZAN
2007.04.15 11:52:38
NIC SIE NIE STALO GORNIKU NIC SIE NIE STALO GRAMY DALEJ!!!
kibic sektor e inowrocławski młyn
2007.04.15 11:47:27
IP: 217.98.71.2
macie pecha ze przegraliscie sprostowanie punkty zdobywaja dla inowrocławia szubarga zytko wichnierz cywinski i inni przyjedzcie do ina to pogadamy my sie bedziemy cieszyc z awansu a wy plakac bo 1 liga znowu dla was stoklosa nie pomoze my mamy dobrych zawodnikow nowego trenera Hej Górnicy! Sportino wita was!
Żółty i czarny kolor nasz!
Tam Gdzie słychać Inowrocławski młyn!
Tam jesteśmy właśnie my!
KIERZAN
2007.04.15 11:43:11
ZGADZA SIE TRZEBA WIERZYC W GORNIKA WOJNA DOPIERO SIE ZACZELA!PRZEGRALISMY TYLKO PIERWSZA BITWE!CZY GRASZ DOBRZE CZY ZLE JA I TAK KOCHAM CIE W MOIM SERCU KS I NA DOBRE I NA ZLE!
Arek-ino
2007.04.15 11:39:42
IP: 83.8.228.209
Przed 1 meczem byliście bardzo pewni siebie (co to nie Wy...) teraz już tylko każdy wierzy i ma nadzieje... TO TYLE :) Pozdro "20stki" będącej w Włbrzychu i dla Was ;)
KS KSG
2007.04.15 11:14:01
IP: 87.105.54.241
Według mnie tak jak powiedział trener Czerniak przegraliśmy na własne życzenie.Prowadziliśmy 7pkt po 3 kw 4pkt a jednak to przepieprzyliśmy żenada ale wieże że dzisiaj Górniczek zagra mądrze i ten mecz wygramy i potem min. 1 w Inowrocławiu.Co do kibicowania bardzo mi sie podobał doping zwłaszcza z flagami i serpentynami których było mase ale niemoge zrozumieć jednego co mam nadzieje odpowie mi na to Duch-po co dmuchaliście balony by ich nieużyć???Tylko szkoda kasy było na nie.Co do dzisiejszego meczu-kibice nogi przyjdą na 100%.Kolega sie ze mną kontaktował i mówił że przytjdą i jeszcze ja będe z nimi stał a więc doping będzie jeszcze lepszy:)Co do siatki nasz Juventur wygrał 3:1 ale jak grali to niewiem bo na tym meczu mnie niebyło.Co do nogi nasi pokonali Oławe 4:0:)Słyszałem że I połowa była koszmarna bo po koszu jechałem odrazu na noge i zobaczyłem całą IIpołowe i mogę powiedzieć ze tą część gry zagrali wyśmienicie i stąd wysoki wynik-i prośba do wszystkich kibiców którzy nawet nieinteresują sie piłką-w środe jest mecz z liderem Orłem!!! Musimy naszym piłkarzą pomóc bo awans do III ligi coraz bardziej staje sie realny:)Pozdrawiam
Wałbrzych
2007.04.15 11:13:10
IP: 83.17.111.83
Mój znajomy był na koszu w czas gdy ja byłem na nodze , i kręcił filmiki i to co widzialem na tych filmikach to było smieszne !!!!! Przeciez ta 20 osobowa grupka z inowrocławia przekrzykiwala wszystkich ludzie , pośmiewisko!!!!!! ; od ducha: to chyba nagral inny mecz :) poza tym trzeba bylo przyjsc i nie pozwolic na to niby przekrzykiwanie.
Arcadio
2007.04.15 11:00:27
IP: 83.27.251.83
Myślę, że Cywińskiego powinien pokryć Nowak lub Salamonik. Szubarga jest problemem, ale miał spore kłopoty i w obronie i w ataku jak krył go dużo wyzszy Saran. Szubiego trzeba podwajać. Jest to klasowy zawodnik i on uwielbia grac przy takiej publiczności - chłop z charakterem. Dzisiaj wierzę w zwycięstwo i jeszcze lepszą oprawę.
Pablo 25
2007.04.15 10:29:08
Nie wiem czy pamiętacie ...ale ten mały Łysy sędzia już nie pierwszy raz w Wałbrzychu odwalał kaszane...no ale cóż z drugiej strony jak nasi grali by zdecydowanie lepiej to i on by nie mógł na to nic poradzić,a tak niestety porażka..ale wierzę że dzisiaj będzie lepiej:):):)Dzisiaj inny tercet sędziowski :P mam nadzieje że lepszy,a poza tym inny GÓRNIK zdecydowanie LEPSZY !!!!Do boju GÓRNICY !!!
kibic
2007.04.15 10:26:59
IP: 84.40.187.192
Nic sie nie stało ale dziś po prostu TRZEBA wygrać.Mecz do 3 kwarty nawet dobry , 4 kwarta porażka niestety:(Co do dopingu to nie najgorszy tylko jak śpiewają kibice sportino to trzeba ich przekrzyczeć a 1000 osób na 20 to mamy szanse:)Tylko za długie przerwy że nie ma dopingu a tym właśnie powinien zając sie KK.Pozdro duchu3-2 dlanas:)
IP: 81.15.216.54
Moim zdaniem w tej chwili Górnik jest już bez szans - obstawiam 3:1 lub 3:0 dla Sportino. Niestety...:(
Kolo
2007.04.15 09:39:30
Ten niby obiektywny to nie wiem na jakim meczu był ale na pewno nie na wczorajszym.??? co on wogóle pisze??? Np. w czasie prezentacji to nawet zawodnicy Sportino klaskali spoglądając w stronę kibiców. Uważam że atmosfera była "full wypas". Problem tylko w tym że najlepszy nawet dobing nie "doskoczy" do gościa który bez żadnej obrony oddaje rzut, a niestety w czwartej kwarcie było to nagminne i przy braku pomysłu na grę w ataku dało taki wynik jaki dało. Chyba troszke presja i stawka meczu przeszkadzała w grze Górnikom. Dzisiaj ta presja będzie niestety jeszcze większa. Ale Panowie zawodnicy i kibice co nas nie zabije to nas wzmocni! zapominamy o porażce, (wyciągając oczywiście z niej wnioski) i jedziemy z nimi bo jesteśmy po prostu lepsi dlatego że my mamy drużyne a oni Szubarge.
Górnik Wałbrzych
2007.04.15 09:38:38
IP: 87.96.57.101
Niech nasi pokryja dzis dobrze goscia z inowroclawia z nr 7 i niepozwola mu rzucac za 3 pkt wtedy bedzie dobrze i niech Ci na krzeselkach sie rusza i niech dopinguja, musimy wierzyc w awans ;)
H_S
2007.04.15 09:34:15
IP: 83.27.219.240
kilka fotek:

zły
2007.04.15 09:33:31
Moim zdniame porażkę zawdzięczamy trenerowi Czerniakowi. Jak można w decydującym momencie meczu ściągnąć z boiska dwóch najlepszych graczy (Glapiński i Czerwonka). Od tego momentu wszystko się posypało, a ich wejście na 2 minuty przed końcem niczego już nie zmieniło. Sczerze mówiąc to to mi wyglądało na celową przegraną.
Scofield
2007.04.15 08:46:08
IP: 83.22.131.168
Jak wygrywaja to wszystko ok, a jak przegrają to niektórzy od razu fala krytyki. Bo Saran to... Bo Kukuczka to... Bo Stokłosa tamt... Ludzie gra sie do 3 zwycięstw. Zamiast podnieść ich na duchu to jeszcze bardziej ich dołujecie. Wierze w awans!!
thx
2007.04.15 08:24:28
IP: 83.8.36.32
Szkoda przegranego meczu :( droga sie troszke wydłuzyła, ale jak to mówia koniec wieńczy dzieło a efektem końcowym będzie awans :)! Tak więc dziś bedzie wygrana trzeba w to mocno wierzyć !!
mati
2007.04.15 08:10:41
IP: 83.27.234.174
To jest play-off ,gramy do trzech zwycięstw jest 0-1 ale to nie oznacza ,że to koniec. Przykład : Sportino też przegrało u siebie ze Stalą pierwszy mecz . Moim zdaniem to w drużynie Sportino punkty zdobywa tylko dwóch zawodników Szubarga ,Cywiński- stoi sobie na linii rzutów wolnych i tylko czeka na piłeczkę - , a reszta asystuje.
SPORTINO INO
2007.04.15 07:40:48
IP: 83.13.112.34
EKSTRAKLASA JEST JUZ NASZA!!!!
Sportinko
2007.04.15 07:37:12
Cos czuje ze w tym waszym kociolku pojawil sie popiół.Sportino was zniszczy.Pozdro dla duszka ktory najwyrazniej mnie nie lubi:) ; od ducha: skad taki wniosek? :)
Andriej U.
2007.04.15 01:36:38
IP: 83.27.112.155
Dobry ten Szubarga! Utalentowany i pracowity Rafale Glapiński-nie zatrzymasz tego jegomościa stojąc w obronie na prostych nogach...A Panowie koledzy z druzyny nie pomagali!Dlaczego?TRENERZE-licze na Pana!
joj
2007.04.15 01:20:47
IP: 87.105.203.10
Niestety, ciezko jest przełknąc porażkę. Ale prawda jest tak, że w sumie górnik zagrał słabszy mecz, ale poza tym cięzko jest wygrać mecz jeśli gra sie w 5 przeciwko 8. A dzisiaj tak było!!! Sędziowie, szczególnie ten łysy i wysoki, który w pierwszym meczu z siarka załatwił kukuczkę - dzisiaj znowu dali popis indolencji. To tyle.... Jutro wygramy!!!!
basket
2007.04.14 23:16:31
IP: 80.53.47.178
Tak się kończy jak się nie gra swojego basketu w sezonie rególarnym i w końcówce sezonu przegrywa spotkanie aby trafić na zespół który teoretycznie nam leży(Sportino). Zastal wyrażnie wygrywa z Basketem z którym nie chcieliśmy grać o awans.
krzyss3
2007.04.14 23:14:26
ja nadal obstawiam 3:2 dla gornika -> jutro wygrana, za tydzien pierwszy mecz wysoko przegrany, sportino mysli juz o ekstraklasie, a tu nadchodzi niedziela i gornik panuje na boisku., wracamy do walbrzycha na 5 spotkanie, Osir peka w szwach, kociol podgrzewa sie powoli jak stary silnik diesla,az w koncu wybucha feta;)leja sie szampany.. trzeba miec fantazje dziadku.. a raczej marzenia :P
Czeluskin
2007.04.14 23:12:28
IP: 89.174.102.5
Mysle,ze nasi zawodnicy przegrali mecz w swoich glowach po pierwszym przechwycie Szubargi. Niektorzy bali sie nawet kozlowac! Obiektywnie mogli sie podobac: Szubarga-za widzenie,decyzje i opanowanie, Zytko-za cwaniactwo(na nim zaczal Stoklosa lapac faule) i Cywinski-za skutecznosc. Kibicom Gornika zycze, aby jutro sie nie okazalo,ze dwudniowy wyjazd na przyszly weekend moze stac sie jednodniowy. Wierze,ze jutrzejszy mecz bedzie wygladac inaczej.
ania.j.
2007.04.14 23:05:17
IP: 83.27.213.195
No Panowie! jeden przegrany mecz to jeszcze nie tragedia. jutro "szable w dłonie" pełna mobilizacja i trzeba walczyć!! 3mam kciuki i życzę powodzenia :)
Damian
2007.04.14 23:02:45
IP: 83.27.201.40
do obiktywny : człowieku my dawalismy z siebie wszytsko nei nasza wina ze krzesełka to pikniki ( tylko niektorzy krzyczą ) i nic nie robia ..jakby krzesełka spiewały to by było o ja KK prowadzi swietny doping . Gdybys ty sam ruszyl 4 litery i spiewał jak najmocniej i bys zaposił to tego kolegów i kolezanki obok siebie to by było dobrze . ja stałen na bebnie i juz w I kwarcie opadałem z sił ..zapraszam stan sobie na bebnie i napieprzaj przez 2 h zobaczysz ze to nie tak łatwo .
Niestety
2007.04.14 22:53:20
IP: 83.8.18.215
Niestety Stokłosa w play-offach zdecydowanie obnizył loty !!!! Druga kwarta a on siada juz z 3 faulami na ławce... No i bezsensowny technik Kukuczki !!!!! Od tego momentu mecz wymykał nam sie z rak... Tacy gracze musza cos wnosic do druzyny a nie jej szkodzic!! Podkreslam panie duchu, ze chodzi o dzisiejszy mecz. Wiem, ze Nieraz dobrze grali ale to własnie teraz wymaga sie od nich najlepszej gry!!
styrlitz
2007.04.14 22:52:07
IP: 83.8.43.209
strasznie jest mi smutno 3-1 to wiadomo o co chodzi.Jutro pokonamy ich różnicą 10 ; od ducha: bedzie tak jak mowilismy! :)
IP: 83.8.98.43
Coś was niewidać zebyście dodawali komentarze 3:0 dla sportino Zawsze i wszedzie Sportino wygrywac bedzie !!!! niech wygra lepszy czyli Sportino pozdro
IP: 83.27.225.129
Piłkarze wygrali 4:0 z Oławą!!!!:):) Liczę na to że na jutrzejszym meczu pojawią się kibice z ratuszowej tak jak obiecali :P Pozdro Zna ktoś wynik siatkarzy??
woody
2007.04.14 21:58:57
A moze Pan Krutikow nie potrafi szprechać po naszemu?:)
Gosia
2007.04.14 21:54:29
Mówi sie trudnio że przegraliśmy mam nadzieje ze jutro wygramy:) Pozdrowionka:)
FAN
2007.04.14 21:54:17
IP: 195.205.110.84
SPORTINO!!! wiedzialem ze tak bedzie jutro jedziemy tak samo!!! nie taki straszny Gornik jak go maluja. 3-0 ladny beidze wyniczek:)
cah
2007.04.14 21:54:04
IP: 83.27.237.248
nic sie nie stalo gorniku naprawde nic to prawda ze przegraliscie na wlasne zyczenie bo porownujac drugą kwarte a ostatnio to widac roznice ale wierze ze jutri i w nastepnych meczach bedzie lepiej a i kibice jeszcze glosniej jutro ma byc TYLKO GORNIK!!!!
rotfl
2007.04.14 21:36:56
Mecz przegrany na wlasne zyczenie... jak mozna w jednej kwarcie dać rzucic przeciwnikowi 4 punkty, a w innej 33? :>
wks
2007.04.14 21:33:55
IP: 81.219.231.15
Ojojoj Górnik chyba nie w tym roku do ekstraklasy wejdzie...
IP: 83.27.130.37
To co dziś zobaczyłem to żenada. Nie chodzi mi wcale o gre naszych (choć i ta w momentach nie zachwycała). Mam na myśli doping z Klubu Kibica. Tu kilka słów prawdy. Sory, ale żeby ta garstka kibiców z Inowrocławia przekrzykiwała Nas! Coś nie tak! Ja rozumiem dwa jutro drugi dzień, ale czyżby KK się oszczędzał na jutro to mi się nie chce wieżyć. Trudno. Poprosu mieliśmy pokazać jaki to kocioł jest w Wałbrzychu a tu co oni widzą. Nie tędy droga do powrotu wałbrzyskiego kotła! Nie wiem czy doping z tamtych lat powróci. Poza tym myśle, że gdyby "troszke" kulturalniej wyglądał doping w stosunku np. do sędziów, czy nawet do przyjezdnych zawodników czy kibiców, to jestem przekonany o tym, że do kibicowania włączyły by się osoby z miejsc siedzących. Nie mówie tu o przyjaźni do przyjezdnych czy wielkich uczuć, ale o szacunku wobec przeciwnika. Tak samo przecież jest w halach na wyjazdach jak gra nasz Górniczek. A my nie chcemy być jak inni wszycy. Jak chcemy być najlepszymi kibicami w Polsce to pokażmy, że stać nas na to. Nie dużo nam brakuje, drobne szczegóły. Co do samej gry to szkoda ostatniej kwarty co brakowało sił. Ale wieże w jutrzejszą wygraną! Dajmy Kibice z siebie wszystko! Pokażmy klase! Pozdrowienia dla Prawdziwych dla Kibiców Koszykówki! ; od ducha: to albo bylismy na innych meczach albo kolega jest z Inowroclawia :)
lol4
2007.04.14 21:04:51
IP: 87.105.49.2
Mam nadzieje ze jutro wygramy bo dzisiaj nasi pokazali DNO!!! Walczyli tylko Glapa, Czerwony i Sławek;)