gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Koncert charytatywny: Gramy dla Agaty/ 2007-07-04 17:45:38 /

Młoda dziewczyna, ambitna zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokołowsko” w ciągu kilku tygodni znalazła się na krawędzi życia - wymagała natychmiastowego przeszczepu wątroby. Dziś jest już po zabiegu, ale czeka ja długi i kosztowny okres rehabilitacji. Przyłączcie się do naszej akcji i weźcie udział w wspaniałym koncercie który rozpocznie się 7 lipca br. o godzinie 18.00, a potrwa co najmniej do 24.00. Wystąpi osiem kapel i jeden solista, a między występami odbędą się licytacje. Cały dochód z koncertu organizatorzy przekazują Agacie i jej rodzinie. Gorąco zapraszamy do sali kinowej Mieroszowskiego Centrum Kultury w sobotę 7 lipca br. – wstęp jedyne 5 zł.
To jednak nie wszystkie działania inicjatorów koncertu, pomocy szukają oni również u sponsorów i ludzi „wielkiego serca”. Pieniądze dla Agaty można wpłacać również na konto – Barbara Żurawska, 58-350 Mieroszów, Nr rachunku 07 2030 0045 1130 0000 0594 5370 z dopiskiem GRAMY DLA AGATY. Za każdą pomoc, w imieniu Agaty, bardzo gorąco dziękujemy.
Klub Kibica "Biało-Niebiescy" przyłącza się do tej akcji i przekazał ze swojego skromnego budżetu symboliczne 10zł.Agat Żurawska ma 16 lat, jest absolwentka Gimnazjum im. Krzysztofa Kieślowskiego w Mieroszowie oraz zawodniczką Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokołowsko”. W ostatnim czasie przeszła skomplikowaną i rzadko wykonywaną operację przeszczepu wątroby w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Obecnie jest pod stałą opieką lekarzy jednak czeka ją jeszcze długi i trudny, a przede wszystkim kosztowny okres rehabilitacji.
Wiadomość o sytuacji w jakiej znalazła się Agata poruszyła całym środowiskiem. Natychmiast znaleźli się ludzie, którzy postanowili pomóc dziewczynie i jej rodzinie. Z inicjatywy pracowników Mieroszowskiego Centrum Kultury, Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokołowsko” i mieroszowskich zespołów muzycznych już 7 lipca br. odbędzie się koncert charytatywny zatytułowany „GRAMY DLA AGATY”. W ciągu kilku dni udało się zebrać zespoły, które charytatywnie przyłączyły się do koncertu. Wśród gości wystąpią takie kapele jak NIEBO z Wałbrzycha - muzycy wyjątkowo dla nas wystąpią akustycznie, PEHA 5,5 z Wałbrzycha, OCULTIX z Boguszowa Gorce, THE LAST EXIT z Wałbrzycha grający electro industrial. Wśród gospodarzy wystąpi COCKROACH, osiągający coraz większe sukcesy MocArT, cieszący się ogromnym powodzeniem RESIN, a także MISJONARZE RYTMU (hip-hop) i Paweł Łuczkiewicz.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
zasmucony
2007.07.04 22:37:17
IP: 87.105.58.191
chciałem dokonać przelewu, ale do tego potrzebuję również adresu, tzn. ulicę i numer domu. Będę wdzieczny za tę informację
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl