gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Łopatka jednak nie dla Górnika?/ 2007-07-17 14:26:36 /
Jak podaje serwis www.polskikosz.pl środkowy Mirosław Łopatka podpisał kontrakt z węgierskim klubem Szolnoki Olaj (mistrz kraju) i tym samym nadal będzie występował na Węgrzech. W ostatnim sezonie w barwach Univer KSE Łopatka notował średnio 21.5 punktu i 5.7 zbiórki, ale jego zespół nie zdołał nawet awansować do play-off.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Jaca
2007.07.17 15:19:52
IP: 87.105.60.232
Dla mnie sprawa Łopatki jes smieszna na poczatku pisza ze rozmawiaja z nim o kontrakcie pozniej Trener w któryms wywiadzie mówi ze były to tylko przyjacielkie rozomy i o kontrakcie nie było mowy, pozneij znów gazety pisały ze Górnik proponuje mu konrakt a ostatni tez była o nim cisza..
Dziwna sprawa no ale jezeli polskikosz podaje ze podpisał ze jego obecny klub przedłuzył z nim kontrakt to znaczy ze raczej na 100% u nas nie zagra, a szkoda bo w Górniku napewno by sie przydał...
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl