Korona pokonała Mickiewicza/ 2003-01-30 00:09:00 /
Wykorzystując chwilową przerwę w rozgrywkach 2 ligi w Katowicach miejscowy Mickiewicz rozegrał sparing z Koroną Kraków. Gospodarze przegrali 81:84 (28:28, 19:15, 16:18, 18:23). Pierwsza kwarta to słaba gra w obronie z obydwu stron. W Mickiewiczu po dłuższej nieobecności zagrał [zaw=Bartosz_Podgórski>Bartosz Podgórski[/zaw> (24 lata, 195 cm). Grał krótko, gdyż nadal odczuwa skutki kontuzji.

W drugiej kwarcie już lepsza gra w obronie przede wszystkim ze strony gospodarzy i prowadzenie do przerwy 4 oczkami. Po zmianie stron początkowo przewaga należała do Mickiewicza. Końcówka tej kwarty to lepsza gra gości, szczególnie w obronie. Ostatnia część gry to prowadzenie Mickiewicza 2-4 punktami i dopiero na 2 minuty przed końcem meczu Korona wyszła na prowadzenie, którego już nie oddała.

Mickiewicz: Krawiec 22, Goj 16, Wosz 11, Kosmowski 10, Koźmiński 9, Sitek 9, Jankowski 4, Podgórski 0, Urbańczyk 0.