gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Kontrakt St. Johna przedłużony o miesiąc/ 2007-11-22 13:14:50 /
Po miesięcznym okresie próbnym Górnik Wałbrzych przedłużył o kolejny miesiąc kontrakt z Michaelem St. Johnem.
- Kontrakt został przedłużony jeszcze o miesiąc z opcją na przedłużenie do końca sezonu – mówi dyrektor klubu Janusz Kozłowicz. - Nie mieliśmy jeszcze do końca zaufania do tego zawodnika w związku z tym poprosiliśmy agenta i samego zawodnika o to, żeby jeszcze dać sobie miesiąc.

Amerykanin, który występuje na pozycji centra, w Górniku rozegrał 5 meczów ligowych grając średnio niecałe 8 minut, zdobywając 1,6 punktu i notując 2,2 zbiórki.
- Wiemy, że ten zawodnik ma możliwości, ale jest bardzo spięty, bardzo chce. Chcemy mu dać szansę na to, żeby pokazał na co go stać. – kontynuuje Kozłowicz. - Przedłużyliśmy kontrakt do 21 grudnia i po tym terminie podejmiemy ostateczną decyzję czy ten kontrakt zostanie przedłużony już do końca sezonu – dodaje dyrektor beniaminka.
- Jestem zadowolony, że działacze docenili moją grę w ostatnim miesiącu – mówi z kolei sam zawodnik. - Cieszę, się na ten kolejny miesiąc. Będę chciał pomóc drużynie w odnoszeniu zwycięstw. Jest tutaj fajny kolektyw i cieszę się, że mogę być jego częścią – wyjaśnia Amerykanin.

Sławek Skonieczny - plk.pl

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Arcadio
2007.11.22 15:47:37
IP: 79.186.76.101
będzie z niego pożytek. Tylko musi się przestawić z footbolu na basketball ;) Powodzenia Mike w Wałbrzychu!
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl