gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Jeremy Montgomery w Górniku?/ 2007-11-27 13:06:10 /
Na dwutygodniowych testach w Górniku Wałbrzych przebywa amerykański rzucający J.J. Montgomery.
Amerykanin ma zastąpić w zespole Górnika zwolnionego przed dwoma tygodniami B. J. Spencera. Zawodnik zagra w meczu ligi CEBL z zespołem Spisska Nova Ves oraz być może w ligowym pojedynku ze Śląskiem Wrocław.
Montgomery ma 25 lat i 194 cm wzrostu. W 2005 roku ukończył Uniwersytet Arkansas State. W poprzednim sezonie występował w Finlandii, gdzie w barwach Aanekosken Huima notował średnio prawie 29 punktów i 7 zbiórek. Jednak w lutym przeniósł się do greckiego Makedonikosu Kozani, w którym rozegrał osiem spotkań i zapisywał na swym koncie 14 punktów i 5 zbiórek na mecz.

- Podpisaliśmy z koszykarzem dwutygodniowy kontrakt. Jeżeli się sprawdzi, zamierzamy przedłużyć umowę do końca sezonu - mówi dyrektor klubu Janusz Kozłowicz. - Myślę, że potencjał ma spory - ocenia trener wałbrzyszan Radosław Czerniak. - Trudno jednak po jednym treningu stwierdzić cos więcej. Przeszłość ma bardzo fajną, statystyki dość dobre. Na pewno zagra w środę ze Słowakami i po tym występie zadecydujemy czy wystawimy go na mecz ze Śląskiem - dodaje szkoleniowiec Górnika.

Sławek Skonieczny - www.plk.pl

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
TYP
2007.11.27 21:39:48
IP: 79.186.78.173
Nie kupujcie biletów na sektory bo to strata kasy!!! będzie tak mało ludzi ze wpuszczać będą na sektory za te bilety za 15 zł!!! tak bynajmniej było jak brali z Czechami:D
wiktorwspanialy
2007.11.27 13:11:45
IP: 83.14.173.10
Powodzenia dla dżej dżeja :) :) jeśli okaże się taka strzelba jakie ma statystyki, to w parze z Baxleyem mogą rozstrzelać nie jednego przeciwnika!!
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl