gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Święto Górnictwa w Wałbrzychu/ 2007-12-03 12:31:54 /
Prezydent Wałbrzycha oraz wałbrzyscy górnicy zapraszają na obchody Dnia Górnika, które odbędą się we wtorek, 4 grudnia. Choć w naszym mieście nie działa już żadna kopalnia, to jednak górnicza przeszłość Wałbrzycha nadal pełni bardzo ważną rolę w świadomości mieszkańców. Tegoroczne uroczystości uświetni odsłonięcie Pomnika Pamięci Górnictwa Wałbrzyskiego, którego budowę wsparła Gmina Wałbrzych.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:
godz. 12:00 Uroczysta Msza Święta w Kościele pw. Św. Aniołów Stróżów
godz. 13:15 Przemarsz górniczego pochodu pod Pomnik Pamięci Górnictwa Wałbrzyskiego – skwer przy alei Wyzwolenia
godz.13:45 Uroczystość odsłonięcia Pomnika Pamięci Górnictwa Wałbrzyskiego
godz.15:00 Otwarcie wystawy fotografii pt. „Górny Śląsk w obiektywie czasu” Muzeum Przemysłu i Techniki, ul. Wysockiego 28

Jednocześnie informujemy, że od godz. 13.15 – 14.00, ze względu na bezpieczeństwo uczestników przemarszu, zostaną wyłączone z ruchu drogowego i objęte zakazem wjazdu następujące ulice:
ul. Garbarska, ul. Moniuszki, Rynek, ul. Gdańska, Plac Magistracki, ul. Dmowskiego, ul. Waryńskiego, ul. Słowackiego, ul. Barlickiego, Al. Wyzwolenia, a ruchem drogowym w rejonie przemarszu będą kierować funkcjonariusze policji.

www.twoje-sudety.pl | UM Wałbrzych

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
bielu
2007.12.04 21:52:23
IP: 83.26.148.70
chciałem iść na odsłonięcie pomnika ale musiałem siedzieć w szkole:(:(:(
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl