gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Mikołajki z Górnikami/ 2007-12-13 18:14:44 /
Najwierniejsi kibice biało-niebieskich zawieszą na świątecznym drzewku bombki z autografami swoich ulubieńców. Podczas mikołajkowej imprezy w Centrum Handlowym Auchan zlicytowano bowiem dekoracje świąteczne podpisane
przez zawodników Górnika Wałbrzych. Zebrane pieniądze trafią do mieszkańców Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu. Pierwsza pod młotek poszła bombka Michała Sarana, którą sprzedano za 2 zł. Później propozycje cenowe już tylko rosły, a przybyli licznie fani, prześcigali się w ofertach. Najwyższą wartość osiągnęła ozdoba z autografem Krisa Clarksona, za którą Grzesiek Michalak z Klubu Kibica "Biało-Niebiescy" zapłacił 30 zł. Równie wysoką kwotę trzeba było wyłożyć za podpis trenera Radosława Czerniaka. W najbliższym czasie planowane są kolejne licytacje.

Źródło: Nowe Wiadomości Wałbrzyskie / RW

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
lol4
2007.12.13 18:32:15
IP: 87.105.49.2
michała sarana chyba a nie marcina;/ ; od ducha: oczywiscie racja :)
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl