gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Bezbramkowy remis piłkarzy Górnika/ 2008-05-14 22:52:04 / Marcin Durczak /
Niestety tylko remisem zakończyło się dzisiejsze spotkanie piłkarzy Górnika, którzy w ramach 32 kolejki PIAST IV ligi podejmowali przedostatnią w tabeli Nysę Zgorzelec. Jeszcze tydzień temu pewnie wszyscy bez obaw postawiliby w tym spotkaniu na wygraną naszych graczy. Optymizm jednak znikł po sobotnim spotkaniu Nysy która pokonała....walczący zespół o awans- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie.

Dzisiejszy pojedynek rozpoczął się wyrównaną walką. Później jednak ku zaskoczeniu lepsze akcje wypracowywała sobie Nysa jednak bez żadnych efektów. W sumie pierwszą połowę można napisać jednym wyrazem- nuda! W drugiej połowie zdecydowanie atakowali podopieczni Roberta Bubnowicza. W
65 minucie nawet po strzale Wojtarowicza piłka uderzyła w słupek. Górnik miał kilka świetnych okazji jednak niestety w żadnej piłka nie znalazła się w siatce. Wałbrzyszanie powinni mieć nawet w tym spotkaniu rzut karny ale to, że sędziowie nie gwiżdżą "11" na stadionie przy ulicy Ratuszowej to już chyba norma. Górnik cały czas atakował, miał kilka
świetnych okazji a tymczasem...to Nysa mogła z Wałbrzycha wywieść komplet punktów. W ostatniej akcji bowiem piłka po uderzeniu przez jednego z graczy Zgorzelczan uderzyła w poprzeczkę. I tak oto Górnik znów nie wygrał kolejnego meczu choć mógł i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Następny mecz Górnicy rozegrają już w niedzielę 18 maja w Legnicy z rezerwami Miedzi. Spotkanie te zostanie rozegrane bez udziału publiczności.

Górnik Wałbrzych- Nysa Zgorzelec 0:0

32 kolejka PIAST IV liga
Pauza: Górnik Polkowice
Pogoń Oleśnica - Polonia Świdnica 1:1
BKS Bolesławiec- GKS Kobierzyce 1:4
Lechia Dzierżoniów- Polonia Trzebnica 1:1
Prochowiczanka Prochowice- Wulkan Wrocław 1:3
Karkonosze- Śląsk II Wrocław 0:0
AKS Strzegom- Orla Wąsosz
Motobi- Miedź II Legnica 

Za przesłanego newsa podziękowania dla Grzegorza Lichwy.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl