gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Michał Saran w ŁKS-ie/ 2008-06-10 21:35:44 / Marcin Durczak /
Wczoraj zarząd ŁKS-u Petrolinvest odniósł kolejny sukces. Zarządowi udało się bowiem namówić do gry na parkietach pierwszej ligi Michała Sarana.
Ten 27-letni zawodnik w sezonie 2006/2007 awansował z Górnikiem Wałbrzych do DBE by w kolejnym sezonie walczyć już w najwyższej klasie rozgrywkowej. W minionym sezonie rozegrał 14 spotkań na parkietach Dominet Bank Ligi. Mierzący 196 cm i ważący 90 kg Częstochowianin zaczynał swoją przygodę z basketem w Tytanie Częstochowa. W tym samym klubie koszykówki uczył się znany łódzkim kibicom, Tomasz Nogalski i Piotr Trepka.

Michał to jest ktoś, kogo szukaliśmy od dłuższego czasu. Bardzo wszechstronny, potrafiący zdobywać punkty - w I lidze notował sporo ponad 10 pkt na mecz. Nie to jest jego największą zaletą. Michał jest świetnym obrońcą, który będzie skutecznie utrudniał grę I ligowym skrzydłowym. Jestem przekonany, że jego doświadczenie i umiejętności pomogą nam w walce o playoffy w nadchodzącym sezonie - podsumowuje transfer prezes ŁKS Petrolinvest Jakub Urbanowicz.

Źródło: polskikosz.pl

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl