gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Łukasz Wichniarz doceniony przez plk.pl/ 2008-06-18 13:39:42 / Marcin Durczak /
plk.pl - David Logan najlepszym zawodnikiem sezonu, Paweł Kikowski najlepszym młodym graczem, a Saso Filipovski po raz drugi z rzędu najlepszym trenerem Dominet Bank Ekstraligi - takie nagrody przyznali dziennikarze za sezon 2007/08. W kategorii "Największy postęp sezonu" głosy oddano m.in. na Łukasza Wichniarza.
W głosowaniu mediów wybrano najlepszych zawodników Dominet Bank Ekstraligi sezonu 2007/2008. Podobnie jak to się odbywa w lidze NBA, najważniejsze nagrody oficjalne ligi przyznają właśnie dziennikarze. Za udział w głosowaniu dziękujemy: Oldze Miriam Przybyłowicz (PAP), Markowi Ceglińskiemu („Rzeczpospolita"), Łukaszowi Ceglińskiemu („Gazeta Wyborcza"), Tomaszowi Froehlke („Gazeta Pomorska”), Krzysztofowi Gieszczykowi („Sport"), Grzegorzowi Kubickiemu („Gazeta Wyborcza - Trójmiasto”), Piotrowi Kwiatkowskiemu (www.plk.pl), Maciejowi Maślakowi („Gazeta Wyborcza - Szczecin”), Adamowi Romańskiemu („Polsat Sport”), Dariuszowi Szarmachowi („Dziennik", „Fakt”), Piotrowi Szeleszczukowi („Życie Warszawy”), Rafałowi Tymińskiemu („Przegląd Sportowy") i Jakubowi Wojczyńskiemu („PolskiKosz.pl"). Na zaproszenie do głosowania, przez PLK S.A. i PLK.pl, niestety nie odpowiedziały trzy redakcje.

- Pełna lista nagród (kliknij)

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl