gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

NWW: Piłka dopieszczona?/ 2008-07-08 08:34:04 / Marcin Durczak /
Nowe Wiadomości Wałbrzyskie: Wszystko wskazuje na to, że dla piłkarzy PWSZ Górnika Wałbrzych idą lepsze czasy.
W klubie zaczyna dziać się dobrze. Tak przynajmniej uważa Artur Torbus od niedawna dyrektor ds. pozyskiwania sponsorów w PWSZ Górniku Wałbrzych. - Jesteśmy po rozmowach z poważnymi firmami, które są zainteresowane sponsorowaniem naszej drużyny. Na razie nic więcej nie mogę powiedzieć, a wszystko powinno wyjaśnić się do 28 lipca - tłumaczy Torbus. Tego dnia władze klubu zamierzają zwołać specjalną konferencję prasową, na której poinformują o efektach pracy. Jeżeli wszystko ułoży się po myśli kierownictwa piłkarskiego Górnika, realny stanie się scenariusz według którego zespół już wiosną przyszłego roku mógłby świętować awans do III ligi, a być może po kolejnym sezonie do nowoutworzonej II ligi zachodniej. Na 1 sierpnia zaplanowano natomiast Walne Zgromadzenie PWSZ Górnika Wałbrzych. Na zebraniu wybrane zostaną nowe władze klubu. Powołana ma być również rada programowa.

Tymczasem od ubiegłego piątku piłkarze PWSZ Górnika rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużyna trenować będzie na własnych obiektach, a w planach jest rozegranie przynajmniej 5-6 spotkań kontrolnych. Pierwszy juz za tydzień na wyjeździe z Kuźnią Jawor. Później wałbrzyszan czekają jeszcze spotkania z drużynami z Czech (III liga), Chorwacji (II liga), Odrą Wrocław, Polonią/Spartą Świdnica i być może Białym Orłem Mieroszów. Sezon zostanie zainaugurowany 9 sierpnia.

ToP

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
FAN
2008.07.11 13:08:09
IP: 83.27.235.11
Moim zdaniem nie ma co sie zbytnio napalac ze wroca lepsze czasy dla Gornika....Niestety....!!!!
fido dido
2008.07.09 06:42:14
IP: 78.88.200.3
trzymajmy kciuki aby było tak jak jest tu napisane żeby nie były to suche słowa
płetwa
2008.07.08 11:51:38
IP: 87.105.54.241
Nareszcie coś się dzieje w piłkarskim Górniku:D

P.S.Na 99% nazwa klubu została zmieniona na KP Górnik Wałbrzych:)Tak pisze w Słowie Sportowym:)
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl