gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Wygrany sparing piłkarzy. Tomasz Wepa w Górniku?/ 2008-07-14 13:47:10 / Marcin Durczak /
Mimo, że piłkarze Górnika Wałbrzych trenują ledwo od tygodnia to zdążyli już rozegrać pierwszy mecz towarzyski. W sobotę (12.07) podopieczni Roberta Bubnowicza udali się do Jawora, by rozegrać mecz z miejscową Kuźnią- beniaminkiem IV ligi. W składzie wałbrzyszan można było zobaczyć nowe twarze m.in. Marcina Morawskiego a także Tomasza Wepa. Jeśli chodzi o tego pierwszego to niestety jest to raczej pewne, że nie zagra on w tym sezonie w Górniku. Jak powiedział pan Marcin szuka on pracodawcy w wyższej lidze, a sparing w ekipie Górnika potraktował jako trening. Warto zaznaczyć, że Morawski przez wiele lat grywał w klubach na zapleczu ekstraklasy. Jeśli chodzi o Tomasza Wepa jest to 21-letni pomocnik występujący w Miedzi Legnica (III liga) i jest bardzo prawdopodobne, że w tym sezonie ujrzymy go w barwach biało-niebieskich. Do Górnika powrócili także zawodnicy z wypożyczenia - Pyda, Anta, Ciołek a także Jasiński. Jeśli chodzi o sam mecz to jak powiedział trener Bubnowicz zawodnicy Górnika potraktowali go w formie treningu. Ostatecznie Górnik pokonał Kuźnię 3:2.

Kuźnia Jawor-Górnik Wałbrzych 2:3 (2:2)
Bramki: 0:1 Marcin Morawski, 1:1 Mariusz Szeliga, 1:2 Grzegorz Michalak, 2:2 Piotr Zieliński, 2:3 Marcin Morawski.

Górnik Wałbrzych: Wodzyński, D.Michalak, Przerywacz, Nadzieja, Masiel, Wepa, Majka, Smoczyk, Morawski, Wojtarowicz, G.Michalak oraz Pyda, Antas, Moszyk, Ciołek, Dobrzański, Grzelak.

Kuźnia Jawor: Marcin Wróblewski - Mariusz Szeliga, Kamil Kurzelewski, Sebastian Ratajczak, Łukasz Fartuszyński - Kamil Orda, Mariusz Krupczak, Piotr Zieliński, Mateusz Bober - Kamil Skowron, Patryk Majewski oraz Michał Miedziński, Dariusz Szeliga i Daniel Ulanicki.


Za przesłanego newsa podziękowania dla Grzegorza Lichwy.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl