gornik
     
WSPIERAJ SWÓJ KLUB!
Przeznacz 1% podatku
na szkolenie dzieci i młodzieży Górnika!

Polub nas na Facebooku!

TABELA PZKosz 1 ligi


Nasi Przyjaciele:

hostedby.pl - hosting, domeny Wałbrzych

Road Transport System - Łączymy społeczność transportową

TWS

Mazbud

Invest-Park

Ronal

ROTO

Toyota

Doradca Play Wałbrzych i okolice

serwis komputerowy Wałbrzychpompa ciepła
Tanio i ekologicznie taka jest właśnie pompa ciepła wejdź na remont.biz.pl i zobacz dlaczego warto zainwestować w ten sposób ogrzewania
remont.biz.pl

Newsy

<-- Cofnij

Oferta na zakup karnetów/ 2008-08-13 17:49:02 / Marcin Durczak /
jkksgornik.walbrzych.pl - Zarząd JKKS " VICTORIA GÓRNIK '' Wałbrzych pragnie przedstawić Państwu ofertę na zakup karnetów wstępu na mecze ekstraligi w koszykówce mężczyzn na sezon sportowy 2008/2009, w której nasz zespół będzie także występował:
KARNET ZŁOTY
- cena 1.000,00 złotych / w tym 7 % VAT /
Upoważnia do wstępu na mecze ligowe, pucharowe, towarzyskie, mecze fazy pre play-off oraz play-off . Gwarantuje miejsce w sektorze V.I.P. na parkiecie, miejsce na strzeżonym parkingu V.I.P, podczas każdego meczu wstęp do
saloniku V.I.P /catering/, możliwość kontaktu z zawodnikami i trenerem, spotkania biznesowe, członkostwo w elitarnym klubie sponsora.

KARNET CZŁONKA WSPIERAJĄCEGO
- cena 450,00 złotych / w tym 7% VAT/
Upoważnia do wstępu na wszystkie mecze ligowe, pucharowe, towarzyskie oraz mecze fazy pre play-off i play-off . Gwarantuje miejsce na parkiecie.

Klub wystawia Faktury VAT.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
ciacho
2008.08.14 16:38:05
IP: 213.158.196.80
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED ZAKUPEM KARNETU ZA 450 ZL JA W ZESZLYM ZEZONIE ZAKUPILEM TAKI KARNET I CZESTO ZAMIAST OGLADAC MECZ W GODNYCH WARUNKACH MUSIALEM SIE CISNAC GDZIES W KACIE NA PARKIECIE LUB PRZYJEZDZAC 2 GODZ WCZESNIEJ ZEBY ZAJAC DOBRE MIEJSCE.PANIE KOZLOWICZ NIE TEDY DROGA AZEBY KIBIC WYKLADAL CALA KASE PRZED SEZONEM A POZNIEJ BYL TRAKTOWANY JAK ZLO KONIECZNE KTORE JUZ ZAPLACILO I NIECH SE ROBI CO CHCE.PROSZE NIE DAJCIE SIE NABRAC NA TE KARNETY CZLONKOWSKIE BO BEDZIECIE ZLI NA SIEBIE ZE TALISCIE SIE TAK NABIC W BUTELKE CALY SEZON TAK JAK JA .
...
2008.08.14 15:01:08
IP: 87.105.249.104
hellllo! za 1000zl to ja mialem 200 wejsc na mecze gornika sprzed 4 lat...
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl