gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Informacje o turnieju ALKATRAZ II Back 2 Back/ 2008-08-25 19:15:01 / Marcin Durczak /
Witam miłośników koszykówki ulicznej. Mam zaszczyt zaprosić kilka konkretnych ekip na turniej ALKATRAZ II Back 2 Back. Zawody odbędą się 30 i 31 sierpnia w Wałbrzychu na "starym-nowym" boisku o nazwie Alkatraz. W turnieju weźmie 12 drużyn z całej Polski. Miejsc zostało aż 4. Organizator na 90% zapewni noclegownie w internacie dla wszystkich ekip przyjezdnych maksymalna liczba od 5-6 osób. Chwalił się nie będę ale turniej będzie kumulacją 2-letniej absencji związanej z brakiem atestu na kosze, więc spodziewajcie się wielkiego boom. Jak zawsze w pierwszym dniu odbędzie się konkurs wsadów i tu zapraszam wszystkich najmocniejszych w kraju tak licznie wypowiadających się po boku stronki. Mile widziani będą również miłośnicy gry 1 vs 1. Postaramy się o nagrody pieniężne. Więcej info już wkrótce.

Aha zapomniałem powiedzieć że często oszukujemy, mamy nierówne boisko, kilka dziur w asfalcie i kosze na 3.01.57.

Najpierw jeżeli chodzi o sprawę czysto nie związana ze streetem a mianowicie o spanie. A więc spanie za free. Każda drużyna składa się z maksymalnie 6 zawodników. Miejsca noclegowe też są ograniczone. Więc w razie potrzeby zabrania dodatkowych osób nie obiecuję wolnych miejsc.

FORMA:
A więc pierwsza runda w pierwszy dzień to będą rozgrywki grupowe. W 3 grupach będą znajdowały się po 4 zespoły. Pierwsze dwa automatycznie przechodzą do następnej rundy i dwie z najlepszym bilansem z 3 miejsca. W drugi dzień odbędą się tzw. Finały inaczej mówiąc przegrywający odpada. O rozstawieniu drużyn w drugim dniu będzie decydować po pierwsze: liczba zwycięstw; po drugie: liczba zdobytych koszy.

ZASDADY:
Gramy po 4 w zespole na dwie dziury ale warto mieć ze sobą 5 i 6 zawodnika. Czas jednego meczu będzie to 20 min. po 10 min. na połówkę. Może się zdarzyć sytuacja, która będzie wymagała rozegrania dogrywki – 3 min. Będziemy punktować za 2 i za 3.

UWAGA kto będzie nastawiony na napierd... może sobie odpuścić przyjazd. Aha na miejscu losowanie grup.

START:
W pierwszy dzień początek zawodów to będzie godzina 10:00. W ten piękny dzień również odbędzie się konkurs dunków ... w zależności od ilości zgłoszonych slasherów opracujemy odpowiednią formę tego konkursu .
W drugi dzień start o godzinie 12:00. Odbędą się wcześniej wspomniane finały, postaramy się jeszcze o 1 vs 1 ale to zależy od uczestników, wszystko wyjaśni się w tym tygodniu. Wszelkie zapytania na moje namiary. Peace.

Do tej pory zgłoszone zespoły:
1. Bad Company z W-City
2. Beware Squad z Jersey
3. Na Kolana z Iławy
4. Hoop Troop ze Świebodzic
5. TC Team z Warszawy
6. Speedballin z całej Polski
7. Alkatraz Team z Wałbrzycha
8. Basketteam z Rogoźna

W celu ostatecznego potwierdzenia proszę o wysłanie maila z nazwą drużyny, imionami, nazwiskami, ksywkami zawodników oraz wzrostem. Peace

Chętnych proszę o kontakt:
borzemski@tlen.pl
kom. - 509 460 818

Źródło: speedballin.pl

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
pytanie
2008.08.26 00:17:04
IP: 83.27.197.201
Gdzie jest te boisko alkatraz?? ; od ducha: na tylach Energetyka :)
miek
2008.08.25 23:15:56
IP: 84.40.187.192
Borzem jak będziesz wiedział to napisz mniej wiecej co i jak o której godzinie :) pozdro!!!
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl