gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Młodzieżowiec Szymon Rzońca w Górniku?/ 2008-08-30 21:39:20 / Marcin Durczak /
sportkowefakty.pl - Szymon Rzońca będzie prawdopodobnie kolejnym wzmocnieniem występującego w ekstraklasie Górnika Wałbrzych. Zawodnik spodobał się wałbrzychskim szkoleniowcom, teraz czeka go tylko podpisanie umowy. Rzońca spełnia wymogi przepisu młodych graczy, który zacznie obowiązywać od tego sezonu. 22-latek jest wychowankiem drugoligowego UMKS-u Kielce. W kieleckim zespole występował z roczną przerwą na grę w GKS-e Nowiny (również 2 liga), gdzie był jednym z najskuteczniejszych graczy.

W swoim macierzystym klubie nie układało mu się jednak ostatnio za dobrze. - Ostatnie dni w kieleckim klubie nie były dla mnie najszczęśliwsze. Mało grałem, potem ta kontuzja. Chciałem się rozwijać, pojawiła się szansa na spróbowanie swoich sił w ekstraklasie, nie mogłem z niej nie skorzystać. - mówi Rzońca portalowi SportoweFakty.pl.

Mierzący 195 cm skrzydłowy trenuje z ekipą Górnika już od kilkunastu dni. Ostatnio wyjechał także z drużyną na przedsezonowy obóz do Rewala. - Rozmawiałem z trenerami, chcą mnie w zespole. Pozostaje teraz kwestia dogadania się. Powinno być dobrze. - kończy koszykarz.

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
ryv
2008.08.31 11:06:58
IP: 83.13.83.2
Młodzieżowiec a nie Młodzieżowieć ; od ducha: dzieki :)
xD
2008.08.30 22:19:13
IP: 83.4.80.180
Duchu popraw tytuł ;) Młodzieżowiec ; od ducha: dzieki :)
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl