Chudeusz i Młynarski na parkiecie/ 2008-09-13 19:37:58 / Marcin Durczak /
wtkanwil.com.pl - Przed meczem Anwilu Włocławek z Górnikiem Wałbrzych odbył się długo zapowiadany pojedynek Trenerów z Politykami. Na parkiecie  można było zobaczyć trenerów Górnika Wałbrzych Jerzego Chudeusza i Mieczysława Młynarskiego, ale niestety nie zdobyli oni żadnego punktu.
Spotkanie rozgrywane systemem 2 razy po 7 minut zgodnie z przewidywaniami wygrali Trenerzy. Do przerwy jednak nic tego nie zapowiadało, ponieważ Politycy którzy ustępowali swoim rywalom warunkami fizycznymi prowadzili 9:6. Druga część meczu obnażyła jednak wszystkie braki drużyny Polityków. Na nic zdały się popisy strzeleckie Griszczuka, który jak za dawnych lat dziurawił kosz rzutami z dystansu.
Na pięć minut przed końcem Mariusz Karol wyprowadził swój zespół na prowadzenie, którego Trenerzy nie oddali do samego końca. Ostatecznie jednak Politycy wygrali. Dlaczego? Zgodnie z przedmeczowymi ustaleniami przy "zielonym stoliku" doliczono im 10 punktów.
Trenerzy - Politycy 28:20 +10 (6:9)