gornik
     
Newsy

<-- Cofnij

Tomasz Zabłocki MVP Górnika na turnieju we Włocławku/ 2008-09-16 18:09:50 / Marcin Durczak /
wtkanwil.com.pl - Za nami 4. edycja Kasztelan Basketball Cup. Drużyna Anwilu Włocławek zajmując pierwsze miejsce w turnieju powtórzyła sukces z ubiegłego roku. Jak na każdej tego typu imprezie nie obyło się bez wyłonienia indywidualnych bohaterów. Zostali nimi: Łukasz Koszarek, Stipe Modrić, Bartłomiej Wołoszyn (Anwil Włocławek), Mujo Tulijković (Polpharma), Mareks Jurevićus (BK Ventspils) i Tomasz Zabłocki (Górnik). Wszystkich poprosiliśmy o poturniejowe komentarze.

MVP Górnika Wałbrzych - Tomasz Zabłocki: Nie spodziewałem się, że zostanę MVP swojej drużyny. Było kilku chłopaków, którzy mieli podobne statystyki i równie dobrze oni mogli otrzymać tę nagrodę. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo się cieszę i dziękuję za wyróżnienie. Co do naszej postawy w turnieju, to wyglądała ona różnie w kolejnych meczach. O spotkaniu z Polpharmą chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć, bo aż wstyd było schodzić z parkietu. Za to z Anwilem zagraliśmy już bardzo dobrze, udowadniając, że potrafimy walczyć jak równy z równym z tak silnym zespołem. Ostatni mecz, z Ventspils przegraliśmy na własne życzenie. Gdyby Markus Carr trafił w końcówce obydwa osobiste lub gdybyśmy faulowali nie dopuszczając do rzutu za trzy pewnie to spotkanie byłoby zwycięskie. Nie zmienia to faktu, że jesteśmy zadowoleni z przyjazdu do Włocławka. Udało się rozegrać trzy ciekawe mecze w najlepiej zorganizowanym turnieju w Polsce. W Kasztelan Basketball Cup grałem kiedyś jako koszykarz Czarnych Słupsk, dlatego jego wysoki poziom wcale mnie nie zdziwił.

Wypowiedzi pozostałych zadowników pod adresem: 
www.wtkanwil.com.pl/index.php?parametr=artykul&id=330&id_kat=6

<-- Cofnij

Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
dodaj komentarz | Komentarze:
płetwa
2008.09.19 14:23:31
IP: 87.105.54.241
Ja tam nie przypominam sobie (a wchodzę na stronkę Ducha praktycznie codziennie)by ktoś napisał złe słowo na temat Tomka...To będzie niewątpliwie nasz lider w tym sezonie!
Marek
2008.09.18 10:38:40
IP: 83.8.131.239
Wiele osób nie wierzyło w Tomka przed sezonem i raczej mówiło że jest nam nie potrzebny. Ja uważam inaczej Tomek to dobry zawodnik i mam nadzieję że to będzie kolejny udany sezon w Górniku
...
2008.09.17 15:12:22
IP: 91.94.25.6
Tomek wydaje sie w tym sezonie być taką ostoją drużyny, pewnym punktem, może nie widać fajerwerków po jego grze ale ze swoim doświadczeniem naprawde wykonuje dobrą robote i co mecz daje z siebie wszystko:)
mateusz1
2008.09.16 19:28:31
IP: 83.4.122.241
brawo Tomek nalezało ci sie wszystko wskazuje na to ze mamy nowego lidera zespolu
Grafika: StrzeliStudio / Html&css: adrian-pawlik.pl / hosting: www.hb.pl